Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a ile Radzik Ci powie za wymianę/wzmocnienie słoneczka i nabicie nowych okładzin?

Rogal robił to dał 200 zyla
Opublikowano

a ile Radzik Ci powie za wymianę/wzmocnienie słoneczka i nabicie nowych okładzin?

Rogal robił to dał 200 zyla

to śmieszna kasa, może warto się skusić :good:

komplet nowego AWX'a to chyba 400-500pln

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
:kox::banan:
Opublikowano

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

Opublikowano
  • Autor

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

a reza sie reza :decayed: oczywiscie w miedzy czasie jak tylko jest ten miedzy czas :decayed: dzis juz jeden mod skonczony jutro mysle ze skoncze nastepny :wink4::decayed:

a co wyrezałem to uaktualnie fotami pozniej :cool1:

dziekówka rogalowi za pomoc :hi:

Opublikowano

no pochwal się pan pochwal :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no pochwal się pan pochwal :decayed:

ni ma czym :rolleyes: auto tylko umyłem :decayed:
Opublikowano

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

Pochwal się... :naughty:

Opublikowano

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

Pochwal się... :naughty:

czaaarnooo to widzę :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

wtryski zmienił :mysli:

Opublikowano

wtryski zmienił :mysli:

ty masz juz korbę :polew:

Opublikowano

wtryski zmienił :mysli:

ty masz juz korbę :polew:

no co :embarrassed: kiedyś cos o tym wspominał, a teraz kolega z rodzyna napisał że Czaaarno to widzi :decayed:

Opublikowano

wtryski zmienił :mysli:

ty masz juz korbę :polew:

no co :embarrassed: kiedyś cos o tym wspominał, a teraz kolega z rodzyna napisał że Czaaarno to widzi :decayed:

że czarno to widzi to wydaje mi sie że chodziło mu o ostatnio grupową chorobe zaczerniania wnetrz :decayed:

Opublikowano

wtryski zmienił :mysli:

ty masz juz korbę :polew:

no co :embarrassed: kiedyś cos o tym wspominał, a teraz kolega z rodzyna napisał że Czaaarno to widzi :decayed:

że czarno to widzi to wydaje mi sie że chodziło mu o ostatnio grupową chorobe zaczerniania wnetrz :decayed:

albo tak :polew:

Opublikowano
:polew: ło ja pierdziu :D jaka rozkmina :D no opcji jest wiele :D murzyna se kupił... :good::black::polew:
Opublikowano
  • Autor

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

Pochwal się... :naughty:

czaaarnooo to widzę :decayed: :decayed: :decayed:

odczep sie ode mnie :tongue4: czemu Ty tak mowisz na mnie i rogal rowniez :rolleyes:
Opublikowano

odczep sie ode mnie :tongue4: czemu Ty tak mowisz na mnie i rogal rowniez :rolleyes:

aaaa no to też :D Ty to już wiem skąd ta czerń wiesz gdzie... za wysoko głowę trzymasz w aucie... :D

Opublikowano
  • Autor

haha ha :naughty: :naughty: skad takie podejrzenia :polew:

Opublikowano

i co się tak synek cieszysz? :tongue4:

coś wyrezał?

Pochwal się... :naughty:

czaaarnooo to widzę :decayed: :decayed: :decayed:

odczep sie ode mnie :tongue4: czemu Ty tak mowisz na mnie i rogal rowniez :rolleyes:

bo cie lubi jak mis miód :decayed:

Opublikowano

haha ha :naughty: :naughty:skad takie podejrzenia :polew:

szczelam :D

bo cie lubi jak mis miód :decayed:

:polew: taaaa bardzo. Pastaldo a co u Twojego chłopaka? :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.