Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I jak tam dzieje sie coś ?? :naughty:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

chwilowo nic :) zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił :decayed: czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów :) jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy :kox:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ----------

mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni :decayed:

Opublikowano
chwilowo nic :) zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił :decayed: czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów :) jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy :kox:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ----------

mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni :decayed:

ja fotek nie mam , jak spasowales to wrzuc
Opublikowano
  • Autor

ale ja mam ;) moze zrobimy to na etapie koncowym bo tak na razie to wiocha jest :wink:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 18:15 ----------

Kolejne graty na pokładzie portu wyladowały :decayed: Medik słyszałem ze masz chyba gdzies lotke na tylna klape :eusathink:

Opublikowano

Dawaj fotki:decayed:

Opublikowano
  • Autor

Po co :decayed: i tak nikt nie komentuje tego pazdzieża :grin: to fotę moge Ci wysłac MMS'em :naughty:

Opublikowano

Nie lubie mms'ów wiec ślij na maila [email protected] :naughty:

Opublikowano
  • Autor

masz na zachęte :kox::naughty::jerk:

dsc08403y.jpg

Opublikowano
  • Autor

jak tyś to po zdjęciu poznał :shock3::polew:

Opublikowano
jak tyś to po zdjęciu poznał :shock3::polew:

Subtelna równica pomiędzy B5 którym ostatnio przyjechałes a tym na zdjęciu:grin:

Opublikowano
  • Autor

Tym tylko w nidziele i od Swieta wyjezdzam :cool:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Widziałem dzisiaj na żywo w korku w Częstochowie w stronę S1 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

gdzies Ty tam mojego szrota sie dopatrzył :decayed:

Opublikowano
gdzies Ty tam mojego szrota sie dopatrzył :decayed:

Stałem w tym samym korku co ty. Dojechałem do świateł i z daleka rzuciła mi się w oczy twoja B5 co stała pierwsza na światłach. Dojechałem później obok ciebie i widziałem oznaczenia forumowe :wink: Auto ładnie się prezentuje :good: Tylko ten gwint jakiś dziwny masz, bo auto skacze ci fajnie na wybojach :polew: Powodzonka :hi:

Opublikowano
  • Autor

dopiescic trzeba załozyc pare gadzetów i bedzie malina :jerk: a amory sa juz kiepskie :facepalm: ale jeszcze z tydzien i mam nadzieje ze wszystko zacznie sie rzezbic :kox: a Ty swoim jechałeś ?? byc moze byłem skupiony na czym innym to nie zauwazyłem :banan3:

Opublikowano

Jechałem taką srebrną A6 C7 :wink:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie wiem jak dla waas ale dla mnie :jerk::kox:

dsc08662u.th.jpg

dsc08642ep.th.jpg

Opublikowano

Ja to czekam jak na aucie wyladuja. Kiedy skonczysz to body bo zaraz sie sezon skonczy:grin:

Opublikowano

Jak zrobi autko to wam gatki pospadają :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.