Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

jedrekx tak dokładnie to auto ktore widziałes w Bydgoszczy :wink:

WhyMe? nie ma takiego śmiania sie :grin: to była tylko mała przymiarka czekam juz na swoja :kox: wypatruj mnie w Częstochowie juz bez podskakującej piłeczki :jerk::tongue4:

WISNIA obszerniesza sesje mysle ze jak dobrze pojdzie zobaczysz na zywca :naughty:

czorny_07 widzisz po zawartosci jego bagaja :decayed:

wpadaj czym prędzej :banan: to żeś poszedł z projektem :shock3: zupełnie inna fura niż ta co widziałem:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisnia taj jak rozmawialismy kiedys tak i zrobiłem :naughty: fakt faktem sporo czasu temu to było ale jest :decayed: czekam na teleon jak wyjdzie mi znowu wyjazd w tamte strony to z miła checia zawitam :kox::banan:

---------- Post dopisany 12-07-2013 at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany 11-07-2013 at 23:24 ----------

Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie :decayed:

---------- Post dopisany at 11:41 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

Karwasz Twa masc.Juz w Lc trochu tych juesejów bedzie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja se też chce zrobić ale na klapie EU :decayed: tylko rejka i czerwone lampiszony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema bardzo ładna A4 :) powiedz mi jak z montażem wyświetlaczem temperatury zewnętrznej gdzie go można dostać itp? Pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema musze powiedzieć że bardzo ładna audiczka mody jak najbardziej na plus. Mam pytanie gdzie mogę dostać wyświetlacz temperatury zewnętrznej i jak z montażem ? pozdro :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie mozesz go dostac bo mam akurat chyba taki do sprzedania :) a montaz nie sprawi najwiekszego problemu 3 lutowania i po kłopocie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sie pomysli nad tym ale nie mam za bardzo koncepcji co mogło by tu pasowac najbardziej :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mrogal pan wyzej do Ciebie ma jakies watpliwosci chyba :wink:

:polew::polew::polew:

A co mrogal walnął sobie takie coś?

Mrogal pokaż :kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aluminium by fajnie wygladało

nawet folia :wink:

albo karbon jakiś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslimy nad tym z czasem cos sie zmodzi na chwile obecna jeszcze pare spraw trzeba ogarnac i dopracowac :wink:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 21:42 ----------

progi sklecone :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyslimy nad tym z czasem cos sie zmodzi na chwile obecna jeszcze pare spraw trzeba ogarnac i dopracowac :wink:

---------- Post dopisany 16-07-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 14-07-2013 at 21:42 ----------

progi sklecone :jerk:

no wreszcie :decayed: pokaż :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...