Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

chwilowo nic :) zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił :decayed: czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów :) jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy :kox:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ----------

mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chwilowo nic :) zakup trza oddac do lakiernika coby troche to podrepercił :decayed: czekam na lepsze warunki pogodowe i na kompletne składowanie gratów :) jak juz wszystko bedzie to sie zacznie składac do kupy :kox:

---------- Post dopisany 18-04-2013 at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany 08-04-2013 at 09:58 ----------

mrogal spy foto jakies zarzucamy z dzisiejszej przymiarki do watku czy na razie ni :decayed:

ja fotek nie mam , jak spasowales to wrzuc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam ;) moze zrobimy to na etapie koncowym bo tak na razie to wiocha jest :wink:

---------- Post dopisany 23-04-2013 at 07:51 ---------- Poprzedni post napisany 18-04-2013 at 18:15 ----------

Kolejne graty na pokładzie portu wyladowały :decayed: Medik słyszałem ze masz chyba gdzies lotke na tylna klape :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOooooo widzę że szpachla, szpachla i jeszcze raz szpachla? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak tyś to po zdjęciu poznał :shock3::polew:

Subtelna równica pomiędzy B5 którym ostatnio przyjechałes a tym na zdjęciu:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem dzisiaj na żywo w korku w Częstochowie w stronę S1 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies Ty tam mojego szrota sie dopatrzył :decayed:

Stałem w tym samym korku co ty. Dojechałem do świateł i z daleka rzuciła mi się w oczy twoja B5 co stała pierwsza na światłach. Dojechałem później obok ciebie i widziałem oznaczenia forumowe :wink: Auto ładnie się prezentuje :good: Tylko ten gwint jakiś dziwny masz, bo auto skacze ci fajnie na wybojach :polew: Powodzonka :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiescic trzeba załozyc pare gadzetów i bedzie malina :jerk: a amory sa juz kiepskie :facepalm: ale jeszcze z tydzien i mam nadzieje ze wszystko zacznie sie rzezbic :kox: a Ty swoim jechałeś ?? byc moze byłem skupiony na czym innym to nie zauwazyłem :banan3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to czekam jak na aucie wyladuja. Kiedy skonczysz to body bo zaraz sie sezon skonczy:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...