Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp


_Solar_

Rekomendowane odpowiedzi

:good:

własnymi rancami czy gdzieś dawałeś? i jak sprawa z gwintem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety własnymi to ja bym tego chyba w tym roku nie zrobił eh :decayed: ujnia dalej ni ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety własnymi to ja bym tego chyba w tym roku nie zrobił eh :decayed:

ile $$?

ujnia dalej ni ma :facepalm:

no nie piertol :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mowie powaznie :facepalm: Pw Ci posłałem jak by co :decayed:
dobra znalazl sie jutro bedzie:banan:

fele obadane na zywo jest ogien z d*py.

dzis troche pokrzesalismy stalą i jutro bedzie ogien z d*py :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszysto panie jest pod kontrola progi nie zapomnianie jak by było mozna :decayed:

Mrogal ogien z d*py to sie zacznie dopiero ziac pełną para po całym detalingu :kox: rozumiesz poleringi waxingi i te sprawy :jerk: zderzaczek juz wisi dopracowac i bedzie malina :naughty: klapa juz w gotowosci , progi nastepne w koejce felga czeka na oponki i załozenie. Nowy gwint w drodze. hemple przeguby koncówki przewody hamulcowe itp itd wymienione :slina: no ale jeszcze w uj roboty ze wszystkim całe wnetrze wy***ac wypucowac. Szyby deszka fotele itp wiec modernizzacji w tym miesiacu od zajebania (w uj i w ciut i jeszcze w pi*du ) Dzis po pracy Marcina odstawiamy auto na klocki nie bedzie juz uzytkowane.Czas zaczac prace pełna para.Pozniej w planach po detalingu modernizacje silnikowe sie zaczna mam nadzieje :wink: no ale wiadomo na wszystko czasu potrzeba a tu mnie niestety go brak jak sie człowiek bawi w turyste po całej polsce i europie ,robi srednio po 10 - 15 tys km miesiecznie albo i sporo wiecej to nie dziwota ze staruszkowi trzeba dac odpoczac i ozywic jego dusze w ten własnie oto nastały miesiac na ktory przyszedł jego czas No ale nie czas na Pierdoły prace sie zaczeły powoli i trzeba powoli krzesac ich koniec.

z Mrogal'em podkrecilismy dzis stal zderzaczek :jerk: było hardokowo , jak to mowił jeden chłop " to przrzeciez amortyzazjii nie ma " :grin: no i lecimy z koksem dalej , mam nadzieje ze beda jakies fotostory z modzenia w trakcie działania prac zawodoych z autem :decayed:

a nadzis tylko mała fotka zrobiona młotkiem gumowym :grin:

zdjcie149lh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem jak bede leciał na Opole to mozesz doznac szoku i nie poznac :decayed:

fakt bo będzie tak dawało po oczach że w słoneczny dzień będziesz miał zakaz wyjazdu na ulicę :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nastepnym razem jak bede leciał na Opole to mozesz doznac szoku i nie poznac :decayed:

To pitstop robisz w Lublińcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz jasna obowiazkowo:naughty:

---------- Post dopisany at 21:03 ---------- Poprzedni post napisany at 13:03 ----------

Gwincior w koncu przyszedł :kox::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fk zawita na moim pokładzie :)

---------- Post dopisany at 18:34 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

fake szpachla :cry::wallbash:

17ep.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza przed burzą :rolleyes:

Mam nadzieję że to auto doczeka się wreszcie jakiej porządnej sesji :naughty:

Wysłane z mojego GT-N7100

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza przed burzą :rolleyes:

Mam nadzieję że to auto doczeka się wreszcie jakiej porządnej sesji :naughty:

Wysłane z mojego GT-N7100

gipsar01.jpg

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisza przed burzą :rolleyes:

Mam nadzieję że to auto doczeka się wreszcie jakiej porządnej sesji :naughty:

Wysłane z mojego GT-N7100

jesli rakielnik sie postara jak do tej pory to bedzie sztos, pielgrzymki powinny sie do magika ustawiac :slina: k**wa po jutrze odbior :jerk:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał sesjon porzadny na pewno bedzie :naughty: Tylko nie wiem czy najpierw foty sie pojawia tu czy gdzies indziej... :wink: Po po co mi komentowanie auta przez znajomych jak moge sobie z nimi na zywo obgadac temat :wink: auto do odebrania niebawem ale zanim doprowadze je do ładu i zrobie sesjon to jeszcze pare dni minie :facepalm: koło do zamontowania, gwint, wnetrze , zbierznosc, lampy , progi szyby przyciemnic itp itd wiec jeszcze chwila niecierpliwosci bedzie.Jesli Mnie moj spec majster z czarnego audi OEM+ nie wspomoze bedzie kiszka :whistling::decayed:

Jak na razie jest ujowo ale stabilnie :jerk:

xzf4.jpg

---------- Post dopisany 07-07-2013 at 02:17 ---------- Poprzedni post napisany 04-07-2013 at 23:56 ----------

jest juz sztos :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...