Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Audik Solara Gwint Xen Spryski itp

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

i tak macie dobrze, bo u mnie na wiosce nie idzie wtórnika wyrobić, byłem złozyc wniosek o kwadratowa tablice, w urzędzie przeszło, a przyszła płaska, trzeba przejerestrować auto, żeby otrzymać kwadratową tablice.. ja już jestem po podwójnym zabraniu dowodu, za miedzy innymi wystajace koła, obrys, brak rejestracji i trują dalej :kox:

Opublikowano
i tak macie dobrze, bo u mnie na wiosce nie idzie wtórnika wyrobić, byłem złozyc wniosek o kwadratowa tablice, w urzędzie przeszło, a przyszła płaska, trzeba przejerestrować auto, żeby otrzymać kwadratową tablice.. ja już jestem po podwójnym zabraniu dowodu, za miedzy innymi wystajace koła, obrys, brak rejestracji i trują dalej :kox:

bo pewnie idiota/idiotka nie zaznaczyla ze ma byc kwadratowa! co to za laska wydac kwadratowa jak i tak ze nia placisz.... pamietam ze na wniosku jak skladasz o wtornik koles co przyjmowal wniosen na gorze napisal duzymi literami "TABLICA KWADRATOWA"

Opublikowano
i tak macie dobrze, bo u mnie na wiosce nie idzie wtórnika wyrobić, byłem złozyc wniosek o kwadratowa tablice, w urzędzie przeszło, a przyszła płaska, trzeba przejerestrować auto, żeby otrzymać kwadratową tablice.. ja już jestem po podwójnym zabraniu dowodu, za miedzy innymi wystajace koła, obrys, brak rejestracji i trują dalej :kox:

bo pewnie idiota/idiotka nie zaznaczyla ze ma byc kwadratowa! co to za laska wydac kwadratowa jak i tak ze nia placisz.... pamietam ze na wniosku jak skladasz o wtornik koles co przyjmowal wniosen na gorze napisal duzymi literami "TABLICA KWADRATOWA"

albo dwurzędowa:wink:, tez miałem przyjemność z nimi jakiś czas temu:grin:

Opublikowano

Ale to ja wypełnianiem wniosek i było zaznaczone dwurzędowa, babka jeszcze do mnie ze na wniosku jest kwadratowa a przyszła płaska...

Opublikowano
Ale to ja wypełnianiem wniosek i było zaznaczone dwurzędowa, babka jeszcze do mnie ze na wniosku jest kwadratowa a przyszła płaska...

trzabyło nie przyjmować:whistling:

Opublikowano
niestety tak juz musi zostac :kwasny:

http://img9.imageshack.us/img9/3720/1gtz.jpg

Podziwiali auto? :decayed:

no ostatnio swieca wieczorem po kolach paczą a jeden mowi :kwasny: ryyy słaby naciag :polew::polew:
Opublikowano
Ale to ja wypełnianiem wniosek i było zaznaczone dwurzędowa, babka jeszcze do mnie ze na wniosku jest kwadratowa a przyszła płaska...

trzabyło nie przyjmować:whistling:

leży w urzędzie do dziś, bo dowiedziałem sie o tym telefonicznie, tylko nic dalej z tym nie zrobie

Opublikowano
Ale to ja wypełnianiem wniosek i było zaznaczone dwurzędowa, babka jeszcze do mnie ze na wniosku jest kwadratowa a przyszła płaska...

trzabyło nie przyjmować:whistling:

leży w urzędzie do dziś, bo dowiedziałem sie o tym telefonicznie, tylko nic dalej z tym nie zrobie

to jakiś pojepany urząd, trzabyło do jakiegoś wyższego urzędasa uderzyć:wink:, Solar sorki za OT, ładnie fota wyszła, ze tej naszej blaszki nie zmniejszą to normalnie masakra, szkoda że nie da się wziąść motocyklowej:kwasny:

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Ja tez we wniosku musiałem podkreslic ze tablica musi byc kwadratowa bo tak oszołomy by pewnie zrobili prostokatna..Sam jestem Ciekaw czy by wyrobili mniejsza tablice rejestracyjna tak jak do bziuka ;)

---------- Post dopisany 19-12-2013 at 17:07 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2013 at 17:54 ----------

dzis na aucie zawitał mały cieszacy oko modzik :wink:

bqtn.jpg

45c4.jpg

Opublikowano

szału ni ma, auto masz świcące a dajesz matową folie:thumbdown: wymieniaj słupki na wersje z polifta

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na chwile obecna lepiej jest tak niz było... zakryły sie jakies nierownosci podrapania i ten wyblakły kolor... z czasem sie cos ogarnie na inny desin :wink:

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 01:49 ---------- Poprzedni post napisany 19-12-2013 at 17:42 ----------

No i z nowym rokiem pojawiła sie juz Czwórka z przodu :decayed:

qrbe.jpg

Opublikowano

no niezly wynik:naughty::brawo:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

e tam dopiero sie silnik ledwo dotarł dobrze :wink:

Opublikowano
e tam dopiero sie silnik ledwo dotarł dobrze :wink:

jeszcze termostat dużego obiegu nie załączył :grin:

Opublikowano
  • Autor

Patrz jaki spostrzegawczy :grin:

Opublikowano
Patrz jaki spostrzegawczy :grin:

on tera z termostatem na bieżąco aż za bardzo :grin:

Opublikowano
Patrz jaki spostrzegawczy :grin:

on tera z termostatem na bieżąco aż za bardzo :grin:

:polew:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Bedzie co z tego ? :decayed:

2800bc20c2de.jpg

Opublikowano

wypchaj koła, i grill z rsa:wink:, strasznie wysoki ten bagaj:kwasny:

Opublikowano
  • Autor

na dniach przymierze 20 mm zobaczyny jak bedzie wygladac. gril z czasem tez mysle ze zawita na pokład :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.