Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AWX] Problem z instalacją, odpaleniem ,pomocy!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

nei programowalem bo auto by zapalilo na kilka sek i zgasnie. a tak to wogole nie zapala. wywala mi takie cos jak na pierwszej stronie na filmiku. błąd Brake oraz swieci ABS EPS AIRBAG i miga reczny

Opublikowano

no tak masz racje a słuchaj na pewno sprawdzałeś wszystkie bezpieczniki?

tam kolega któryś napisał ze musisz sprawdzić wiązkę od abs zobacz czy masz napięcie główne tam. Poduszki zostaw w spokoju bo to droga zabawa ja to bym nawet odpiął na czas eksperymentu, tego puki nie odpalisz.ale nie wypowiedzą się bardziej świadomi.

a i jeszcze jedno pytanie nie miałeś zrobionego jakiegos triku dla złodziei??

szkoda ze mnie nie ma w domu bo bym odpioł od swojej audi komputer silnika i potem każde 5 wtyczek i bym ci powiedził jak sie zachowuje ( 5wtyczek połaczenie miedzy ins.karoseri a ins silnika)

Opublikowano
  • Autor

Wydaje mi sie ze gdzies zwarcie powstalo, moze sie kabelek przetarl. pompe abs odpinalem czyjniki takze ale nic to nei zmienia. raczej to chyba nie ma nic do rzeczy ale przed awaria jakis tydzien zakladalem gwincik auto posadzilem, jezdzilem. podnioslem potem na gwincie i zalozylem zimowki jezdzilem dzien i sie tak stalo;/

Opublikowano

Przyprowadź tego paździocha to się go uleczy :good:

Opublikowano
  • Autor

sprawdzałem czujnik stopu i smiga.

Przyprowadź tego paździocha to się go uleczy :good:

Przyprowadze dzisiaj ale musisz mi jakoś tą lawetke tanio podesłać

Opublikowano

mam to samo i jeszcze przyblokowane hamulce do tego w sobote sie wezme jak cos zmajstruje to napisz, chyba ze juz naprawiłes jezelitak to daj znac

Opublikowano
  • Autor

Zaprowadziłem auto do grzanka. Jutro ma byc gotowe. Podobno zwarcie na CANie.

Opublikowano

Niech sięGrzanek pochwali po robocie w którym miejscu... :gwizdanie:

Opublikowano

Wszędzie:) usterka niby prosta a trochę szukania było a że nic nie zdechło to też sporo szcześcia. Wypalił się styk 15 w kostce stacyjki, i wszystko co żyło na nim dostawało zamiast 12v ok 4-6V. chyba że np klimatronik był na off i drzwi zamknięte to można powiedzieć że trochę ożywało napięcie wzrastało do 9v. W sumie wystarczyła wymian kostki stacyjki pozdrawiam

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.