Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

problem w tym ze do b7 niewiele koł pasuje:(

Topor co ty gadasz, jest duzo takich felg ale do tego musi byc gleba i dobry naciag gum :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Arku... Gleby przesadnej juz nie bedzie;(

Opublikowano

Arku... Gleby przesadnej juz nie bedzie;(

aaaa.... to w takim wypadku inna sprawa.

czyli kola musza byc proste bez jakiegokolwiek rantu :>

Opublikowano

A-rek, cały widz jest w tym że auto takie jak A4 musi tez byc autem uzytkowym, chętnie bym zrobił jeszce z centymetr niżej i dał duuuże ładne koło z rantem, ale juz pierwszego dnia bym do pracy nie dojechał... a raczej nie zaparkował, bo bym rant spolerował o krawędź krawężnika :D...

juz przy profilu 40 (prosot opona w lini felig) musiałem wjeżdzać na w miare niskie, podkreslam niskie, krawężniki na max skręconych kołach bo inaczej... jebbb i zgrzyt felgi o krawężnik...

Opublikowano
A-rek, cały widz jest w tym że auto takie jak A4 musi tez byc autem uzytkowym

nie musi :wink4: ale jesli ktos chce auto uzywac jako "uzytkowe" to nie bawi sie w felgi i nizsze zawieszenia :cool1:

Opublikowano
  • Autor

Juz jedno auto takie mialem;) te ma byc nizsze o 2-3 cm bo teraz to totalna koza, i do tego zaladowaj jakies kolo ktore nie wymaga sytej gleby zeby to mialo jakissmak;)

Opublikowano

Juz jedno auto takie mialem;) te ma byc nizsze o 2-3 cm bo teraz to totalna koza, i do tego zaladowaj jakies kolo ktore nie wymaga sytej gleby zeby to mialo jakissmak;)

no no, z B5 też tak nieśmiało zaczynałeś :decayed:

Opublikowano

Juz jedno auto takie mialem;) te ma byc nizsze o 2-3 cm bo teraz to totalna koza, i do tego zaladowaj jakies kolo ktore nie wymaga sytej gleby zeby to mialo jakissmak;)

no no, z B5 też tak nieśmiało zaczynałeś :decayed:

dokładnie a zobacz co bylo :kox:

rezanie wciaga i nie mam mocnych na to :kox:

Opublikowano

Uuuuu... widze, ze sie nie udalo zarobic Nowakowi na felgach :polew:

Opublikowano

kumple nie sa od zarabiania :)

fajna a4 Karol :) pozdr

Opublikowano

Karol kiedy wpadasz na vag? :)

Opublikowano
  • Autor

Karol kiedy wpadasz na vag? :)

odezwe sie najprawdopodobniej w srode wieczorem? bedziesz miał tajm?: :)

Opublikowano

Karol kiedy wpadasz na vag? :)

odezwe sie najprawdopodobniej w srode wieczorem? bedziesz miał tajm?: :)

wstępnie pasi :good:

Opublikowano

a gdzie te foty wnętrza co? :mysli::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nowak wczoraj coś cyknał to pozniej wkleje.,.. srodek bez spuscizny tak czy siak;p -poki co

Powstał nowy mod -wlepa dope :cool1:

Opublikowano

foto panie :tongue4:

w poprzedniku kazdy mod był upamietniony

Opublikowano
  • Autor

na dniach moze bedzie pro sesja, :naughty: dzisiaj wypolerowałem koncowki wydechu i przejechałem poki co polowe samochodu jakas tam politurą:)

[br]Dopisany: 18 Grudzień 2010, 23:57_________________________________________________a poki co.. ustrzelone przez nowaka podczas gdy nasz lubuski vag master robił badanie kontrolne :polew: :polew: :polew:

srodeku.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Opublikowano

hehe. a gdzie ta słynna gałka biegałka ? :cool1:

Opublikowano

widzę że na niezłym wypasie ten forfiter :kox:

nie będzie co rezać...

Opublikowano

widzę że na niezłym wypasie ten forfiter :kox:

nie będzie co rezać...

- chyba nie znasz Karolka :cool1: - zawsze jest coś do wyrezania... :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.