Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie


topor

Rekomendowane odpowiedzi

a ja tak ostatnio kminilem co ten topor za bude kupil ze go w b5 nie ma, watek cisza itp :decayed: a tu juz 17ta strona :decayed: :decayed: gratki fajna buda, jak zrobisz ja ze smakiem jak ostatnia to bedzie koks :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki buszek;)

czekam tylko na cieplejsze, suche dni;) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karole Twoja była będzie teraz sławna :decayed: :decayed:

chyba się nie gniewasz że użyłem Twojej fotki do bannera?

logo_phpBB_right38.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michał jest ok, jak dzisiaj to zobaczyłem to mało z krzesła nie spadłem :naughty:

dla mnie jak najbardziej na plus;) nie mam sie za co gniewac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________sniegi topnieją, czas zaczac o kołach na lato, szukam 18-19" na pewno jakis firmowek, nie jekiejsc lipy.

z 18" biore pod uwage Avus'a III i Felge z DTM'a... z 19 5-ramienne z A5. i sportec, macie jakies propozycje? ;(

tak przypadkiem znalazlem eske w moim kolorze :naughty:

66672079.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:[br]Dopisany: 09 Styczeń 2011, 12:08_________________________________________________sniegi topnieją, czas zaczac o kołach na lato, szukam 18-19" na pewno jakis firmowek, nie jekiejsc lipy.

z 18" biore pod uwage Avus'a III i Felge z DTM'a... z 19 5-ramienne z A5. i sportec, macie jakies propozycje? ;(

tak przypadkiem znalazlem eske w moim kolorze :naughty:

66672079.jpg

Uploaded with ImageShack.us

o nie... ty nie myśl mi tu o żadnej A5 pięcioramiennej, bo już to zaklepałem :P i sam szukam dwóch wzorów z a5 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będziesz chciał Avusa III w 18 calach daj znać :cool1: będę miał do sprzedania teraz komplet w stanie idealnym z oponami continetala

Ja tam szukam czegoś lekko większego :)

Możesz dać znać to się dogadamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan były ze 2 może 1,5 miesiąca temu na allegro, komplet powystawowy, jedna felga miała może 2 cm ryskę na rancie poza tym były nówki, cena coś ~3k zł, wiem bo się nad nimi zastanawiałem :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...