Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

coś pod ten deseń pewnie, mozna to mozna "zbadać" za pomocą wlasnie vag/vcds :)

Opublikowano

tak, ale odczyty z vaga/vcdsa to nie jest pewna diagnoza... korekcje moga byc super, a wtryski beda lac jak glupie.

Opublikowano

p.s. może wiecie które Orleny maja dobra wache w Wawie okolice Woli? znajomy co pracuje z paliwami mówił że z wachą to temat rzeka, nie dokońca jesrt tak że jest jedna ropa Orlenu czeka w hurtowni i już, można kupić normalną ropę droższą i tańśzą... dobre co?

ja tankuje na orlenie jak sie torunska zaczyna przy zachodnim, tam jest 2xorlen, bp i luk wiec i ceny maja dobre

Opublikowano

ja zawsze tankuje na orlenie i w wawie wszedzie te same ceny widze... czy to zoliborz, czy ursynow.

Opublikowano
  • Autor

wydaje mi się ze zawsze jest w tym jakis miarodajny odnośnik...

no ale ok, koniec o wtryskach i paliwie, wtryski jak bedą chciały to i tak się wysraja:wink4:

nawiązując do tematu ---> załozyłem dziś ramki klubowe :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

a ja wlasnie odwrotnie, czasami jezdze i kilometr dalej jest juz 10gr roznicy[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________

nawiązując do tematu ---> załozyłem dziś ramki klubowe :naughty: :naughty: :naughty:

a mi rozjebali :confused4:

Opublikowano

Topor, a wtryski sprawdzałeś na hamowni pod obciążeniem? czy tylko w ASO pod kompem?

Opublikowano
  • Autor

tylko pod kompem u kolesia pod blokiem;) :):naughty:

u mnie w miescie nie ma hamowni 4x4, najbliżej poznań.

a ja wlasnie odwrotnie, czasami jezdze i kilometr dalej jest juz 10gr roznicy[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 23:42_________________________________________________

nawiązując do tematu ---> załozyłem dziś ramki klubowe :naughty: :naughty: :naughty:

a mi rozjebali :confused4:

i tak jakośc srednia, chyba te wczesniejsze były nieco lepsze...

Opublikowano

nie wiem, dobrze ze rejestracje znalazlem :thumbdown:

Opublikowano

tylko pod kompem u kolesia pod blokiem;) :):naughty:

u mnie w miescie nie ma hamowni 4x4, najbliżej poznań.

ee to taki pomiar to sobie można między ksiązki wsadzić... na postoju? No co Ty :) Jak chcesz sprawdzić to przejedź się i daj mu w palnik a zobaczysz co się dzieje. U mnie na postoju to jest gites też :):kox: :kox: nawet jak powłączali wszystko na max co się dało ( długie klima ...alll) na postoju to jestem kozak ;-)

Opublikowano
  • Autor

jeżeli chodzi Ci o logi dynamiczne to nic co mogłoby mnie zaniepokoić u mnie nie wyszło.

i koniec tematu o wtryskam bo rzygam tym :polew::)

Opublikowano

spoxik :-) czekam do lutego ciekawe jaka seria i efekty modzenia.

Opublikowano

topor... rob moda z koksem... jak cos ma sie wysrac to niech chociaz fajerwerki beda :kox:

Opublikowano

tak jest... dajesz... odrazu rezaj głowice... i dawaj go na 240 Km ;)... ba 260km... będą fajerwerki jak na Euro 2012 rok

Opublikowano

kolor :good: Q :good: wyposażenie :good:

Opublikowano
  • Autor

dzieki vario;)

mgtan, widze ze zmidernizowałes ostatniego swego posta :naughty::cool1:

Opublikowano

ahh ugryzłem się w język...

Opublikowano
  • Autor

loozik, bez spinki na forum, pełen chill :cool1:

Opublikowano

ale wsi nie trzeba robić słownictwem

Opublikowano

ale wsi nie trzeba robić słownictwem

:polew: :polew: :polew:

wyluzuj pośladki :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.