Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

laatał juz bokami :mysli:

:kox:

Opublikowano
  • Autor

laatał juz bokami :mysli:

:kox:

ba!!! :naughty:

Opublikowano

Ogólnie autko ladne...kolorek sredni...albo przynajmniej dziwny...

...nadal nie ma fotek wnetrza :thumbdown:

+++ za Q no i za sedana...

Topor zmien w opisie na 2006 skoro to ten rocznik bo masz 2007

:hi:

Opublikowano
  • Autor

juz zmienione, nie mniej jednak pierwsza rej w 2007 roku.

kolor wg mnie fajny, raczej rzadko spotykany, nietuzinkowy tak jak srebrny czarny czy niebieski w b7 :tongue4:

Opublikowano

juz zmienione, nie mniej jednak pierwsza rej w 2007 roku.

kolor wg mnie fajny, raczej rzadko spotykany, nietuzinkowy tak jak srebrny czarny czy niebieski w b7 :tongue4:

zielony kolor rządzi :evil:

Opublikowano
  • Autor

...wiadomka:)

Opublikowano

juz zmienione, nie mniej jednak pierwsza rej w 2007 roku.

kolor wg mnie fajny, raczej rzadko spotykany, nietuzinkowy tak jak srebrny czarny czy niebieski w b7 :tongue4:

fajny kolor :kox:

Opublikowano

6 stron czytania zachwytów... no gdzie te mody :P

Opublikowano
  • Autor

poki co... jest wunderbaum :polew:

Opublikowano
poki co... jest wunderbaum

a dywaniki z tesco i pokrowce z misiem?

Opublikowano
poki co... jest wunderbaum

a dywaniki z tesco i pokrowce z misiem?

co ty masz z tymi dywanikami z Tesco :tongue4:

b7 jak b7 mi nie leży, motorek zapewne fajny i + że sedan :good:

Opublikowano

no topor fajna bryka. bo B5 które bylo super zrobione czekam na to co z tym wyrezasz :D

Opublikowano
poki co... jest wunderbaum

a dywaniki z tesco i pokrowce z misiem?

co ty masz z tymi dywanikami z Tesco :tongue4:

Magic dywaniki z Tesco załatwia za pół ceny trzeba tylko na pw poprosić :polew: :polew: :polew:

Topor jaki masz pomysł na koło?

Opublikowano
  • Autor
poki co... jest wunderbaum

a dywaniki z tesco i pokrowce z misiem?

co ty masz z tymi dywanikami z Tesco :tongue4:

Magic dywaniki z Tesco załatwia za pół ceny trzeba tylko na pw poprosić :polew: :polew: :polew:

Topor jaki masz pomysł na koło?

własnie jest problem bo b7 to nie b5 i nie kazde kolo tu robi jakas tam robote i zeby polowa forum nie jezdziła na takich kolach.

Opublikowano

Topor a powiedz jak ten silniczek sobie chodzi bo slyszalem ze ma on duuuuza turbo dziure ze slabo wstaje z obrotow jak to jest a i jak tak naprwade jest z olejem naprawde zjada tyle oleju co pisza??

Opublikowano

Topor siedzisz w norwegii?jak tak to gdzie?

Opublikowano

Topor a powiedz jak ten silniczek sobie chodzi bo slyszalem ze ma on duuuuza turbo dziure ze slabo wstaje z obrotow jak to jest a i jak tak naprwade jest z olejem naprawde zjada tyle oleju co pisza??

turbodziure to ma EVO... tutaj masz do 2tys. obrotów klekota, a potem wstaje turbina i ciągnie az do około 3.500. Największe uderzenie masz między 2300-2600 obrotów.

Masz małą pojemność i w miarę dużą moc 170 kucy... więc coś za coś.

Opublikowano

A rzeczywiwscie jedza ten olej bo czytalem ze nawet litr na 2000 km i tak ma byc.Zastanawiam sie nad kupnem takiej a4 sedan brd i nie wiem czy to jest warte zachodu.Na co trzeba uwazac co tam najczescie j siada itd podpowiedzcie co nieco bo jestem w kropce.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.