Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Green Forfiter ;] zmartwychwstanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Opublikowano

topor miałeś akcję serwisową wymiany kół napędu pompy olejowej ?? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

niee;p nic sie jescze nie wysrało, i mam nadzieje ze za mojej kadencji to sie nie stanie;)

Opublikowano

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

Opublikowano

dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

haha nie przeżywaj :decayed:

ja też :wink4:

nie będzie źle :polew:

Opublikowano

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Bylo kupic kibla 1.9 i spac spokojnie :decayed:

Opublikowano

OZ'y robia robote, dzisiaj sobie poczytałem o silnikach 2.0 TDI... i zaluje ze wczesniej tego nie uczynilem :no:

Bylo kupic kibla 1.9 i spac spokojnie :decayed:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

nic nie sprawdzałem... gdzie i jak to uczynic?

Opublikowano

u mnie też się nic nie wysrało po prostu miałem do zrobienia akcję serwisową i moje auto też było z końca 2006 roku... sprawdzałeś po VINie czy nie ma żadnych akcji do zrobienia ? ja miałem jeszcze aktualizację oprogramowania sterownika silnika...

nic nie sprawdzałem... gdzie i jak to uczynic?

w ASO

Opublikowano
  • Autor

ooo madrego i dobrze posłuchac:d

jutro podjade. Jakie koszta aktualizacji?

Opublikowano

ooo madrego i dobrze posłuchac:d

jutro podjade. Jakie koszta aktualizacji?

zależy jaką gadkę zarzucisz :gwizdanie:

Opublikowano

żadne chyba że akcja się skończyła no albo co oczywiste auto nie podlega...

Opublikowano
  • Autor

jutro podjade i zapytam.

teraz moge sie podzielić jedna uwagą. Ktoś na forum polecał dodatek do diesla czyszczacy układ paliwowy Luqid Molly do diesla.

Nigdy w takie cuda nie wierzyłem, a ze LM posiada niemiecki tuv zgodziłem sie wydac nieco wiecej niz za preparat do pompowtryskow STP... jakie odczucia... Auto zaczęło palić mniej i zaraz po odpaleniu nie ma zadnych dziwnych drgan ani niczego. Nieoczekiwany efekt w zasadzie.

Opublikowano

jutro podjade i zapytam.

teraz moge sie podzielić jedna uwagą. Ktoś na forum polecał dodatek do diesla czyszczacy układ paliwowy Luqid Molly do diesla.

Nigdy w takie cuda nie wierzyłem, a ze LM posiada niemiecki tuv zgodziłem sie wydac nieco wiecej niz za preparat do pompowtryskow STP... jakie odczucia... Auto zaczęło palić mniej i zaraz po odpaleniu nie ma zadnych dziwnych drgan ani niczego. Nieoczekiwany efekt w zasadzie.

jaka nazwa tego cuda :mysli:

Opublikowano
  • Autor

gdzies na forum wyczytałem ze sie nadaje;) -->liQui moly diesel system pflege

Opublikowano

gdzies na forum wyczytałem ze sie nadaje;) -->liQui moly diesel system pflege

jutro musze przeszperać forum :>

Opublikowano
  • Autor

z czystym sumieniem polecam. :naughty::)

Opublikowano

STP jest tak samo dobre jak LM albo nawet lepsze, BTW nawet jak się tankuje "dobre" paliwo warto co jakiś czas zapodać dodatek, ja od lat stosuję STP bez żadnych problemów a tankuję od 4 lat tylko na Shellu

Opublikowano
  • Autor

ja tankuje tam gdzie moje cięzarowki :naughty:, -paliwo jakościowo bdb -po prpostu paliwo z orlenu, i co 1500-2000km bede zalewał ten preparat, wiele nie kosztuje a moze uratuje od wymioany piezopompek:d

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.