Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Wycieraczki stoją w pionie


gawron81

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mialem chlopaki tam samo jak opisujecie bylem juz umówiony w ASO wsiadam rano do auta i wszystko jak reka odjal dzialalo bez problemow a w ASO juz wymyslali rozne wersje wymiana mechanizmu jakis przekaznik i inne bajery wg nich ------- polecam obczyscic wszystko dokladnie podszybie i inne tematy i spokojnie sie przespac do rana mi pomoglo i na przsyszlosc rano jak zasniezone auto to szybe i lod odsniezyc sobie reka a nie wycieraczkami po odpaleniu auta ...

pozdrawiam

U mnie znów chodzą w druga stronę po wymianie tego pałąka co są sworznie i właśnie próbowałem na odpowiednia pozycje ostawić ale coś mi nie idzie ;/

Edytowane przez kamil0305
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam . Ten problem pojawił się u mnie. Naprawa bardzo prosta. Potrzebny klucz 13 i dłuższy śrubokręt płaski. Otwieramy maskę audi a4 b6.  Popuszczamy lekko nakretke 8 na klucz 13. Tak byśmy mogli podważyć ze stożka mechanizm. Nakrętki nie wyjmujemy. Potem z tego pionu gdzie one stoją, ręka opuszczamy je na dół do pozycji startu. Potem kluczem płaskim 13 dokrecamy z wyczuciem i problem z bani. Mi to zajęło 10 min. Nie piszcie o czyszczeniu i wyciąganie silniczka. To bzdura. Przyczyna jest jedna. Za dużo śniegu na szybie,to zwal go ręka.  Śnieg jest ciezki. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...