Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Koledzy podpowiedzcie


welek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do wydania jakies 1700zl i chcialbym wstawic jakies fajne fele do swojej a4 b5 tylko nie wiem czy 16 czy 17 czy to straszna roznica jest w komforcie jazdy ?? i jakiej firmy kupic te felgi orginaly czy nie ? jesli nie orginaly to jakie firmy sa dobre ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze trochę dużo pytań, ale po kolei

Witam mam do wydania jakies 1700zl i chcialbym wstawic jakies fajne fele do swojej a4 b5

I tutaj jest pierwszy problem. Dobre, ładne i NOWE felgi to wydatek ok min. 1300 pln/komplet 16" a gdzie jeszcze opony?

nie wiem czy 16 czy 17 czy to straszna roznica jest w komforcie jazdy ??

Ja jeżdżę w "letnim setupie" na 18-nastkach i nie jest źle. Kwestia zawieszenia i odpowiedniego ciśnienia w oponie. Mi wstawili na początku 2,5 bar to myślałem że mi wszystkie zęby powypadają na dołkach. Na najbliższej stacji spuściłem na ok 2/2,1 bar i jest rewelacja ! Już się nie mogę doczekać wiosny :kox:

Wiadomo, większa felga ładniej wygląda, ale jest droższa i czasami konieczni jest obniżenie auta żeby nie wyszedł allroad

i jakiej firmy kupic te felgi orginaly czy nie ? jesli nie orginaly to jakie firmy sa dobre ???

Wszystko kwestia czy używki czy nówki, chociaż w kwocie 1700 pln kupić oryginalne NOWE felgi + opony.... powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukaj ori używek w rozmiarze min 17" spokojnie w tej cenie kupisz z oponami w dobrym stanie

Ja za swoje na poczatku roku dałem 1400zł(juz kosztami transportu) z oponami po 6mm z 2008r :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pooglądaj fury tu

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=158482.0

może cos Ci sensownego wpadnie w oko :wink4:

bo te co pokazałeś moim zdaniem nie bedą fajnie wygladać w A4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie dobrze mowisz a powiedzcie mi jakie ET ma byc do mojej niunki ? wiem ze to jest cos zwiazane ze felga mniej lub bardziej wchodzi ale co i jak powinno byc to nie wiem

w takich mi sie widzi moja niunia 17 jak mowicie pasowaly by ?

1307118450_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Ciebie zakres Et35-45 inne wieksze wymagaja dystansów :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...