Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wymiana rozrządu


Jazzy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam silnik afn moc 130 KM.

Chce teraz wymienić rozrząd. Patrzyłem tutaj na forum na ilość i ceny wymienianych przy tym części.

Wchodze natomiast do sklepu motoryzacyjnego i mówię, że chce wszystko do wymiany rozrządu.

Facet mi podaje rolki Rollensatz ZR oraz pasek Gates Power Grip i mowi że to wszystko i nic innego sie w tym modelu nie wymienia (taki juz tani jest ten silnik)

Czy to prawda ?? [br]Dopisany: 01 Grudzień 2010, 14:27_________________________________________________mógłby mi ktoś szybko na to opopowiedzieć czy mam wymieniać tak jak jest, czy dokupić inne częsci, za 30 min jestem umówiony z mechanikiem :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

człowieku, przeciez na forum jest wszystko a ty zakladasz nowy temat bo jestes wygodny. Pasek, rolka napinająca i prowadząca to cały rozrzad. Po za tym wymienia sie pompe wody, 2 paski wielorowkowe i napinacze jak jest potrzeba ale to nie wchodzi w sklad rozrządu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby można też wymieniać po 90 tyś ale ja bym nie ryzykował, biorąc pod uwagę jakość obecnie prod.części :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nic nie kombinował, jest przyjęte co 60 tys wiec wymieniam co 60 a nie doje z niego do końca i licze że na oryginałach to mogę latać do bólu.ja tez zakładam oryginały ale wymieniam jak się przykazuje a nie dmucham potem na zimno. rozrząd nie jest aż taki drogi,pompa wychodzi najwięcej a reszta bez szału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...