Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] PODGRZEWANE LUSTERKA


zywczykz

Rekomendowane odpowiedzi

witam problem polaga na tym ze w czasie jady w nocy gdy była bardzo niska temperatura nie właczajac ogrzewania tylnej szyby zaczeły mi sie grzac lusterka ale do tego stopnia ze cała obudowa była poprostu gorąca, w pewnym momencie było widać pod wkłądem że coś się aż świeci i wypalilo dziurke w tej warstwie ktora jest na lusterku ktora odbija obraz i lusterko pekło na poł w lini poziomej przestraszyłem sie i wyłaczyłem silnik i pytanie moje co sie mogło zepsuc i jak to naprawic ( gdzie szukac przyczyny) juz kupiłem lusterko w mata grzejna ale boje sie to zakłądac zeby sie znów tak nie stało :sick3: dodam ze regulacja lusterek działa bez zarzutów prosze o porady .... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest możliwe że podgrzewanie lusterek jest włączane po uruchomieniu silnika?? bo nie włączałem grzania tylnej szyby a i tak lusterka się grzały. Było co prawda zimno na zewnatrz ale same się lusterka mogą włączyć?? sprawdzę to i dam znać co i jak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega grippen pisał pare postów wcześniej: Panowie w samochodach Audi A4 było podgrzewanie lusterek na dwa sposoby albo jak uruchomiło się samochód, albo jak włączyło się ogrzewanie tylnej szyby więc wszystko jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko jest ok

nie wydaje ze tak jest skoro "wypala dziury"

chodziło mi bardziej o to że w niektórch modelach jest załączane razem z tylną szybą a w innych tak jak kolega pytał po uruchomieniu silnika, bo nie włączał on grzania tylnej szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabiałem ten temat. nie wiem czy tak jest we wszystkich ale mogę powiedzieć, że w mojej i kilku innych grzanie jest uzależnione od ustawienia pokrętła sterowania lusterek. jak jest na środku to lusterka grzeją a jak w prawo lub w lewo to nie. tak jest też w pierwszych Passatach B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...