Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj testowalem sprzeck na trasie i musze przyznac ze chodzi lux! Pare razy tylko squelchem ruszalem. Slyszalem mobile z ok 20km(z Tarnowa po Sufczyn)

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Slyszalem mobile z ok 20km(z Tarnowa po Sufczyn)

Na Willsonie takie osiagi masz :shocked: Ok 20 km udało mi sie osiagnąc na dwóch antenach:President Texas(2 m dł) i Alabama(1.5m). No ale na zasięg wpływa wiele czynników tj. ukrztałtowanie terenu,pogoda itp wiec powiedzmy ze Ty miałes akurat sprzyjające,co i tak mi się wydaje trochę dziwne przy tej antenie. Tak czy inaczej gratki :oklaski:

Opublikowano

Slyszalem mobile z ok 20km(z Tarnowa po Sufczyn)

Na Willsonie takie osiagi masz :shocked: Ok 20 km udało mi sie osiagnąc na dwóch antenach:President Texas(2 m dł) i Alabama(1.5m). No ale na zasięg wpływa wiele czynników tj. ukrztałtowanie terenu,pogoda itp wiec powiedzmy ze Ty miałes akurat sprzyjające,co i tak mi się wydaje trochę dziwne przy tej antenie. Tak czy inaczej gratki :oklaski:

Sam sie zdziwilem bo spodziewalem sie ok 10km. Ale pogoda byla lux widocznie ktos nadawal z dobrego sprzetu i go slyszalem ;] Pewnie on by mnie juz nie uslyszal ..

Opublikowano

Trza wziąść pod uwagę że antena zbiera w linii prostej a nie tak jak droga przebiega, i mierząc później trasę między samochodami mogło wyjść 30km a w linii prostej mogło być 15km :) A ten drugi mobil mógł z bazy nadawać też ;)

A z tego co wiem to najlepsze warunki dla cb to są górzyste tereny i z dużą ilością zbiorników wodnych :blink: < z tymi górami ciekawe, ale tak wyczytałem > Woda ponoć przyśpiesza jakoś fale i zasięg jest większy jakoś tak.

A Wilson i 20km to raczej nierealne ;) chyba że z bazą gadałeś

Opublikowano

Nie sadze zeby siedzac w domu czy gdzies pytal o droge z Tarnowa w strone Rzeszowa ...ale nevermind. Jestem zadowolony.

Opublikowano

Witam! Pzymierzam się do zakupu cb do swojej niuni.

Co myślicie o tym zestawie?

Będzie on w miare dobrze odbierał w mieście jak i w trasie?

pozdro

Opublikowano

Witam! Pzymierzam się do zakupu cb do swojej niuni.

Co myślicie o tym zestawie?

Będzie on w miare dobrze odbierał w mieście jak i w trasie?

pozdro

Za ta kase spoko zestaw. Cos lepszego bedzie ci ciezko kupic

Opublikowano

jak

Slyszalem mobile z ok 20km

dla mnie to nie bardzo mozliwe! moj stary ma radio midland 68s (precision version) czy jakos tak i antenke magnum (oczywiscie wszystko to w tirze) i mu sciaga 30km gora! a specjalisci mowili ze to bardzo wysokiej klasy zestaw!!! nie chce mi sie wierzyc zeby ci ciagnal 20km! ale kto wie. slyszalem ze fale radiowe dobrze sie ciagna jak jest duzy wiatr
Opublikowano

Nie wiatr tylko propagacja. Wtedy różne rzeczy się dzieją :gwizdanie:

Ja ze swojej strony mogę polecić antenkę presidenta Florida. Taka malutka na magnesie.

Od paru dni ja testuje i spokojnie wystarcza na trase jako antymisiek.

Do większych odległości jakaś mocniejsza i większa musi być.

Ps a kiedyś myślałem że magnes to zło :)

Opublikowano

tez mam floride i jest dobra ale dosyc slaba tylko 1db[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2007, 19:43 _________________________________________________ale zaleta jej jest to ze wyglada jak antenka od radia i nie szpeci auta bo nie ma 1.5m

Opublikowano

No zgadza się tylko że parametrem dB nie ma się co sugerować bo jeszcze mniejsza Georgia ma 3dB a chodzi kilka razy gorzej.

Florida jest fajna i dobrze działa na trasie. Do kilku km z dobrym radiem spokojnie można słuchać i nadawać. Mimo to na służbowym mam 1,4 m Sirio Titanium :)

Opublikowano

No zgadza się tylko że parametrem dB nie ma się co sugerować bo jeszcze mniejsza Georgia ma 3dB a chodzi kilka razy gorzej.

Florida jest fajna i dobrze działa na trasie. Do kilku km z dobrym radiem spokojnie można słuchać i nadawać. Mimo to na służbowym mam 1,4 m Sirio Titanium :)

Zgadza się, ten cały parametr dB to pic na wodę fotomontarz, chwyt marketingowy, który ma zwabić klienta, który podnieci się tym że jego antena ma 8dB ale i tak kiepsko zbiera <bez urazy jak coś ;) > Te dB nic nie znaczą, to jest tylko po to aby klient przyszedł a florydka to bdb antena, jak się ją jeszcze zamontuje zamiast FM'ki w dziurce w dachu to już lux :cool:

A co do tego że dobra bo mała to zależy dla kogo, bo maniacy uważają na odwrót, że im większa tym samochód lepiej się prezentuje :> mi się akurat najbardziej podobają mobile z batami od 1m do 1,5m :)

Opublikowano

no jak dla mnie najfajnijsza to georgia bo jest naprawde mala! ale droga jest a florida jest tez mala no i powiem ze dobra jest z 10km slyszalem mobile jak gadali

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ciężko jest chyba regulować w czasie jazdy ??

Opublikowano

A co chcesz kolego regulować ?

Jeśli chodzi Ci o SWR to to się ustawia na postoju.

Opublikowano

sqelcha lub głośność

Opublikowano

Nie ma z tym żadnych problemów. Robisz to na odsłuch.

Opublikowano

ja tam mam po podłokietnikiem zamontowane :th:

Opublikowano

Tak czy tam tym się nie kręci non stop. W służbowym też mam tak niewygodnie pod ręką zamontowane to czasem tylko coś tam rf-gaina skręcę a tak to tylko kanały zmieniam jak ze znajomymi gadam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.