Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokupowaliście głośnik do cb? jak wrzuciłem w mały schowek w b5 pod kierą nawet dobrze leży ale słabo słychać. Coś polecacie? Radio legend III:hi:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

chyba to wezmę szału nie ma cena też śmieszna GŁOŚNIK DO CB CDM-250 VOICE KRAFT (3043828166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie będzie zbyt piszczący taki głośniczek ? Bo u kolegi to widziałem i jakoś dziwnie mi sie z tym jechało u niego, jakby tylko wysokie tony były.

Opublikowano

Nie kupujcie tego badziestwa!

Tylko Nokia SP-3 lub HFS-12

Opublikowano
Nie kupujcie tego badziestwa!

Tylko Nokia SP-3 lub HFS-12

a czemu to tylko te? u mnie od lat siedzi głośnik Presidenta i słychać rewelacyjnie

Opublikowano

podłącz nokię to zobaczysz czemu :)

Opublikowano
podłącz nokię to zobaczysz czemu :)

nie omieszkam porównać jak się nadarzy okazja:naughty:

Opublikowano

Nokia chodzi czyściej i emituje dużo czytelniejszy głos

Opublikowano

nie wiem,sprawdzę ,porównam .......

Opublikowano

jestem ciekaw porównania, bo zostało pomyśleć na przeciągnięciu kabla zasilającego

Opublikowano

dokładnie mam taki głośnik i jestem z niego b.zadowolony,ale tak jak mówię,kiedy w wolnej chwili porównam sobie go z Nokią

image.jpg

Opublikowano

Ja mam pytanie... czy da radę zrobić w cb wtyczkę jack na słuchawki... jak jadę z małym i śpi to nie chce go budzić. Z drugiej strony wiadomo jacy debile czasami jadą z radiem i bluźnią jak najęci...

Opublikowano

tak, możesz słuchawki podłączyć pod gniazdo "ext" - powinien być jack mono 3,5mm

Oczywiście oporności będą inne, ale tam za głośno i tak nie będziesz słuchał

Opublikowano

czyli ta od nokii do jednego ucha powinna dać radę ?

Opublikowano
czyli ta od nokii do jednego ucha powinna dać radę ?

nie znam jej parametrów, ale raczej tak, tylko zadbaj o wtyk.

I tak za długo nie wyrobisz słuchając tego co się dzieje na słuchawce w uchu :kwasny:

Opublikowano
czyli ta od nokii do jednego ucha powinna dać radę ?

nie znam jej parametrów, ale raczej tak, tylko zadbaj o wtyk.

I tak za długo nie wyrobisz słuchając tego co się dzieje na słuchawce w uchu :kwasny:

ja z młody zazwyczaj w nocy lecę więc jest trochę spokojniej. Tak to radio potrafiło obudzić mi młodego.

Opublikowano

nono, tylko jak ktoś ryknie, żebyś łbem o słupek nie przywalił :decayed:

Opublikowano
Nokia chodzi czyściej i emituje dużo czytelniejszy głos

To u mnie odpada, nie zalezy mi za czyściutkim szumie. :grin::grin::grin:

Opublikowano
Nokia chodzi czyściej i emituje dużo czytelniejszy głos

To u mnie odpada, nie zalezy mi za czyściutkim szumie. :grin::grin::grin:

:polew::polew::polew:

dokupowaliście głośnik do cb? jak wrzuciłem w mały schowek w b5 pod kierą nawet dobrze leży ale słabo słychać. Coś polecacie? Radio legend III:hi:

---------- Post dopisany at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany at 18:46 ----------

chyba to wezmę szału nie ma cena też śmieszna GŁOŚNIK DO CB CDM-250 VOICE KRAFT (3043828166) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Ja mam głośniczek przymocowany na środkowym słupku przy podsufitce, nie widać go tam a wszystko wyraźnie słyszę i co najważniejsze nie muszę mieć tak pogłośnionego radyjka :wink:

Nie kupujcie tego badziestwa!

Tylko Nokia SP-3 lub HFS-12

Też polecam :good:

Opublikowano

Mam Nokię SP-3. Leży sobie i właściwie nie wiem na co czeka. Prawie nieużywana była. W sumie, dobry mały głośnik. Miałem Presidentowski (kwadratowy). Chodzi bardzo podobnie z minimalnym plusikiem jeśli chodzi o barwę dźwięku w stosunku do Nokii (ale to już kwestia tego co kto lubi - mi pasował bardziej).

Z małych głośników dobrze brzmi, IMO lepiej od Nokii i od Presidenta czeski głośniczek. Z wyglądu identyczny jak Nokia SP-2. W środku podejrzewam, ze to dokładnie to samo.

nokia_sp_2.jpg

Ja jednak preferuję duże głośniki.

Jeśli chodzi o słuchawkę, ja kupiłem mikrofonosłuchawkę i wyciąłem jacka mikrofonowego. Według mnie to najlepsze rozwiązanie. Mam dokładnie taką: Produkt - Alan Telekomunikacja Sp. z o.o.

Opublikowano

wezmę chyba nokie zamówię:naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.