Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jakie CB Radio i antena do Audi?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Wyświetleń 168,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

Opublikowano
miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

President missouri ma 70 cm. Polecam także sirio as 100.

Opublikowano
miałem 30cm (presidenta georgie)

:co:

to mi ebneli

szukam czegoś do 50/70cm max bo nie chce mieć auta "zdalnie sterowanego", i oczywiście magnes :wink:

szukaj helikala jakiegoś, np. PIRAT NOWA WERSJA 2012 (nie świszczy) Oryginalna antena CB magnesowa helikalna 62cm magnes neodymowy kabel 5m :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

Opublikowano

Pirat jest ok

natomiast nie sadze ze z omegą wyglada źle, to jedna z fajniejszych anten.

Nie rozumiem ludzi kupujących georgie jak Florida jest nieporównywalnie tańsza i lepsza i lepiej wygląda :wink:

Opublikowano
Pirat jest ok

natomiast nie sadze ze z omegą wyglada źle, to jedna z fajniejszych anten.

Nie rozumiem ludzi kupujących georgie jak Florida jest nieporównywalnie tańsza i lepsza i lepiej wygląda :wink:

georgia jest fajna bo mała i mało w oczy się rzuca, a i tak zaebali:grin:
Opublikowano

Może to magia napisu "president" ? :decayed:

Opublikowano

w sumie tak samo wygląda bodajże delta:eusathink: a kosztuję coś koło 5dych:decayed:

Opublikowano

zobacz sobie floride export :wink:

Opublikowano

a tak z innej beczki z kąt biorą się te różnice w cenie tych samych anten presidenta, bo jak brałem swoją antene to kosztowała 25setek a teraz idzie na niektórych aukcjach ją kupić za 13setek, podróbki jakieś:eusathink:

ANTENA CB PRESIDENT GEORGIA BLACK + FOLIA + GUMA (3521769692) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ANTENA CB PRESIDENT GEORGIA 31,5CM MAGNES (3481741306) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Opublikowano

zobacz tak samo missouri EXPORT, wersje export jak widzisz są czarne i tańsze, żadne tam podróby, mają także tendencje do rdzewienia :decayed:

---------- Post dopisany at 23:52 ---------- Poprzedni post napisany at 23:43 ----------

Zobacz też tą antenke, jak chcesz być cichociemny

President Virginia antena CB 50cm - dyskretny wygląd jak antena FM!, super mocny magnes :: KONEKTOR5000.PL specjalistyczny sklep CB

żeby nie było w ogole nie popieram takich anten :decayed: antena zaczyna sie od 1m

Opublikowano

Panowie a takie małe pytanie... czy można skrócić minimalnie antene ucinając końcówkę bez żadnych konsekwencji ? ;) mam sirio ML 145 i jest dla mnie minimalnie za długa;)

Opublikowano
Panowie a takie małe pytanie... czy można skrócić minimalnie antene ucinając końcówkę bez żadnych konsekwencji ? ;) mam sirio ML 145 i jest dla mnie minimalnie za długa;)

rozstroi ci się

---------- Post dopisany at 08:04 ---------- Poprzedni post napisany at 07:31 ----------

miałem 30cm (presidenta georgie)

da się to wystroić na wszystkich 40 kanałach?

Opublikowano

No ja wczoraj sprawdziłem w trasie to padło od konektora.... na ASC i z tym dodatkowym filtrem nic nie robię... tylko w mieście skręcałem RF Gain i ogień.

Dla mnie styknie ( przypominam, że jeszcze nie miałem czasu wystroić)

Opublikowano

Jak utniesz i SWR zostanie przynajmniej 1 do 5 to jeszcze by było znośnie.

Szkoda ze hornet po drugiej stronie polski bo bym z chęcią porównał mody. Swoje sam dłubałem.

Sony Xperia Tapatalk 4.

Opublikowano

a sam bat mozna w jakis spoosob wyprostowac? bo mi sie troche po wyginal :(

Opublikowano

można tylko abyś nie złamał

Opublikowano
można tylko abyś nie złamał
hehe dobre , spróbuj złamać bata w ML-ce:naughty:
Opublikowano

uwierz da się

Opublikowano

tak? może mi napiszesz w jaki sposób to uczyniłeś to sprawdzę , mam jeszcze 3 baty od ML-ek , wysyłam je zwinięte w okrąg i po wyjęciu z paczki promiennik jest minimalnie przegięty , ostatnio kolega zatrzasnął kluczyki i robiliśmy z tego promiennika wytrych, wyginany w esy floresy nie chciał się skubany złamać, hmm dziwne:eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.