Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] skutecznosc amortyzatorow


deufso

Rekomendowane odpowiedzi

hmm czy ktos wie jaka powinna byc prawidlowa skutecznosc amortyzatorow?? w sobote zalozylem amorki czy zaksa nowe i nowe sprezyny dobrane charakterystyka do amorkow i do mojej a4 96rok 2.6 v6 i napiszcie ile procent skutecznosci powinno byc po okolo 300 km jazdy bo dzis bylem na przegladzie no i.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie tak do końca tym stacjom diagnostycznym.Trzy lata temu pojechałem CLIO na badania techniczne i wyszła mi sprawność amortyzatorów 43%-45% więc się zmartwiłem.Już miałem je wymieniać na nowe ale stwierdziłem,że na zimę nie warto gdyż w zimie u nas w górach zawieszenie dostaje najbardziej w d*pę na fatalnych drogach i lepiej jak te starę amorki zajadę do końca,a na wiosnę kupię nowe.Po ciężkiej i długiej zimie ( czytaj straszne dziury i koleiny na drodze) pojechałem sprawdzić i wyszło mi 70%-68%.Jak to wytłumaczyć ? Czyżby jazda po górskich,bardzo dziurawych drogach podwyższyła sprawność amorków o 25% ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzcie tak do końca tym stacjom diagnostycznym.

Zgadzam się w 100%. Koleś był na sprawdzeniu amorów i wyszedł mu zakres 55-65% (wszystkie 4 koła). Zrobił 60tys. po "naszych" drogach i pojechał znowu na ta samą stację. Wynik - przedział między 65-75% :shocked:

No to do cholery, gdzie sprawdzać te amory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...