Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jakie xenony kupiłeś? A słyszałeś o policyjnym ducato zabierającym dowody w Rzeszowie? :gwizdanie:

Dlaczego zabierają?

Opublikowano

bo zeby miec xenony musisz miec uklad samopoziomowania i spryskiwanie reflektorow

a tego popularne HIDy nie maja

Opublikowano
  • Autor

To tylko teoria..., w praktyce wiele starszych aut jezdzi na ori xenonach i sprysków nie mają.

Opublikowano

To tylko teoria..., w praktyce wiele starszych aut jezdzi na ori xenonach i sprysków nie mają.

moja furka (wstyd sie przyznac) caly rok jezdzila na xenonie w starych lampach :bicz2:, ale glownie po austrii(ojciec miał audiczke), i zero problemow z policja, ale nie polecam tego rozwiazania :bicz:, juz niedlugo motuje lampy z soczewka, czekaja na malowanie, a spryski to chyba same zaslepki zrobie, a jakby coś to się zepsuły :gwizdanie:

Opublikowano

Co ciekawe mój kolega ma X3 z ori xenonem i nie ma spryskiwaczy.

Opublikowano

Co ciekawe mój kolega ma X3 z ori xenonem i nie ma spryskiwaczy.

z usa ?

Opublikowano

Tak, i chyba tam nie trzeba tego mieć.

Opublikowano

Dokładnie też dziś zasiegnołem opinie i odziwo w niektórych nowych autach jest tylko zaślepka sprysków a maja ori xsenon

Opublikowano

bo zeby miec xenony musisz miec uklad samopoziomowania i spryskiwanie reflektorow

a tego popularne HIDy nie maja

Akurat to nie jest prawda.. :decayed:

To ze ktos pseudomadry powie cos w TV to nie znaczy ze to jest prawda.. To jest co najwyzej oczekiwany stan rzeczy.. :)

Opublikowano
  • Autor

xenony juz założone :kox: Pozniej wrzuce jakies fotki, jeśli uda mi sie cos sensownego pstryknąć :>

Opublikowano

wózek elegancki :good:

Sławuś nie maluj dokładek bo to IMO ujowo wyglada :thumbdown:

Opublikowano

Sławuś nie maluj dokładek bo to IMO ujowo wyglada :thumbdown:

yep :good:
Opublikowano
  • Autor

Najnowszy mod-xenon, fotka słabej jakosci i nawet jej do pierwszego posta nie bede wklejał :polew:

c505515a4cf79387.jpg

Opublikowano

aleee żółte :tongue4::polew: Wreszcie samochód jakoś wygląda :gwizdanie: A masz białe LEDy w postojówkach? :wink4:

Gratuluję dobrego moda :good:

Opublikowano
  • Autor

A masz białe LEDy w postojówkach? :wink4:

Nie mam..., własnie, musze jeszcze jakies postojówki kupić :wink4:

Opublikowano

Nie mam..., własnie, musze jeszcze jakies postojówki kupić :wink4:

Przy okazji kup ledy do oświetlenia tablicy tyl :wink4: Też ładnie wygląda :good:

Opublikowano
  • Autor

Tablice mam ledami oświetloną juz pół roku :tongue4:

Opublikowano

Sławku kolejny piękny mod :good::kox:

Opublikowano

Tablice mam ledami oświetloną juz pół roku :tongue4:

chciales powiedziec jednym ledem :tongue4: bo drugi Ci przestal swiecic i nie masz czasu wymienic :decayed::polew:

Opublikowano
  • Autor

No nie mam czasu wymienić :embarrassed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.