Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BRD] Po parodniowym postoju nierowna praca

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chyba mam problem.

Juz mi sie raz zdarzyło ze po tygodniowym postoju jak odpaliłem auto to rzucało go na boki i pracowal jak by na trzech cylindrach.Po ok.20 sek zaczął pracować normalnie.Myślałem ze moze jakieś lipne paliwo jeszcze było go malo i moze jakiegoś syfu zaciągną.Niestety dziś odpaliłem , auto stało nieruszane w garażu od niedzieli.I znów pierwsze 20 sek. nie tak gwaltownie jak za pierwszym razem ale trochę go rzucało na boki i nierówno pracowal.

Jakieś pomysły ? Auto ma 86 tys. pewnoego przebiegu PD wymienione na nowe przy 67 tys.

Opublikowano

Obstawialbym,ze ktoras swieca albo i dwie niedomagają...

Opublikowano
  • Autor

Swiece zarowe ? Ale odpala od kopa tak samo z dnia na dzien jak po dluzszym postoju , no i jak swieca ma sie przyczynic do nierownej pracy ?

Opublikowano

Moga byc swiece padniete. Nawet na wszystkich padnietych odpali...

Moje AKE odpalalo [baaardzo ciezko, ale jednak] nawet przy -25 na padnietych swiecach.

Rzucalo nim przy tym niemilosiernie.

Nie dymi Ci przy rozruchu?

Opublikowano
  • Autor

Nie , a przy padnietych swiecach ma dymic.

Rzucalo nim przy tym niemilosiernie.

A czemu rzuca przy padnietych swiecach ?[br]Dopisany: 08 Grudzień 2010, 20:15_________________________________________________No i czmu tylko takie zachoanie jak dluzej niejezdzone ?

Opublikowano

No zimno jest u Nas w Norwegii. Mam to samo jak auto stało kilka dni bez rozruchu przy minus 8-10. Przy codziennym używaniu nie ma tego zjawiska.

Opublikowano

świece w audi z 2008 roku do wymiany :gwizdanie: :gwizdanie: hmmmmm to była by porażka . mi rowniez delikatnie nim potrzepie ale przez około 5 - 6 sekund i to wszystko, ja świec nie moge wykluczyć bo autko rok temu przyjechało z niemiec a ja świec nie wymieniałem więc może być jakaś do wymiany co nie zmienia faktu że przy mrozach rzędu - 20 stopni pali na dotyk :) :)

Opublikowano
  • Autor

świece w audi z 2008 roku do wymiany :gwizdanie: :gwizdanie: hmmmmm to była by porażka .

Racja , porażka to jest caly ten p.......... 2.0TDI.Auto kupione jako prawie nowe mialo 48 tys. ja nim dojezdzilem ledwo do 86 tys. a juz poszły PD , dwumas i teraz jakieś gówno.Ja nie wiem jak to auto ma dojezdzic do 200 tys.Normalnie K....... skandal !!!!!!!!!!!!Najgorsze jest to musze sie z nim jeszcze bujać co naj mniej pół roku :disgust: Plus tylko taki ze sie dyszla wyleczyłem raz na zawsze :sick3:

Opublikowano

Pokasowalem OT - to jest temat o telepaniu, a nie o tym, jak Wasze AVF/AWX super sie sprawuja.

turdzi, sprawdz swiece...

Opublikowano

Nie marudzić, tylko multimetr w ręce i świece sprawdzać.

Opublikowano
  • Autor

turdzi[/b], sprawdz swiece...

a jak je mam sprawdzic ?

Opublikowano

a jak je mam sprawdzic ?

sprawdź oporność każdej świeczki miernikiem

Opublikowano

Jesli bedzie pokazywalo zero to swieca trup.

A w B7 juz chyba na vagu mozna sprawdzic swiece.

U kolegi w 3.0tdi pokazuje blad swiecy.

Opublikowano

Turdzi też obstawiam świece, ostatnio ze dwa wątki były gdzie koledzy mieli identyczne objawy i po wymianie świec jak ręką odjął.

PS. Twoja frustracja jest dla mnie w 100% zrozumiała i w pełni uzasadniona :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podeslesz link ?

PS. Twoja frustracja jest dla mnie w 100% zrozumiała i w pełni uzasadniona

nawet mi nie mow , szlag mnie normalnie chce trafic.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.