Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Brak mocy


kolomolus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich!

Właśnie niedawno odebrałem przesyłkę z polski z czujnikiem doładowania ciśnienia http://www.fotka.pl/dodaj_fotki_domyslny.php?, wymieniłem Go i od razu widac różnicę jechałem 30 km po autobanie i jak na razie nie włańcza mi się w tryb awaryjny przyśpieszenie było na każdym biegu mam nadzieję że to była wina tego czujnika i nic się nie zmieni. Ale i tak po przyjeździe do kraju dam do elektryka i po robię logi. Sprawdzę tez ten zaworek N75 bo dużo o nim pisaliście.

Dziękuję Wam wszystkim za porady, a w szczególności Iron i kileeer.

Mam nadzieje że wszystko będzie ok :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Autko jak na razie chodzi bez zarzutów ale po wymianie tego czujnika doładowania ciśnienia w komputerze zapisały się na pewno błędy w tej chwili nie mam możliwości podłączenia do kompa aby skasowac te błędy. Słyszałem że jak odłącze akumulator na ok 20 minut błędy automatycznie się usuną czy to prawda? Jak tak to czy silnik ma byc rozgrzany?

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś jechałem sobie spokojnie ok 120km/h i nagle poczułem że tracę moc. Udało mi się dotoczyć do zatoczki i tam już zostałem. Auto zupełnie straciło moc. Generalnie odpalał ładnie i na wolnych obrotach chodził ok. Po dodaniu gazu wkręcał się max. na 1400 obrotów i więcej ni kuta... O jeździe nie było mowy bo nie mogłem przekroczyć nawet 10km/h. Skończyło się na odholowaniu do mechanika ale jako że dziś niedziela o przyczynie dowiem się dopiero jutro. Mam nadzieję że to nic poważnego. Macie jakieś sugestie???

edit: okazało się że padnięty EGR. Jutro odbieram autko i mam nadzieję że wszystko wróci do normy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...