Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Klimatronk- klima załącza sie po wyłączeniu wszystkich kierunków nawiewów


waldikos

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie bo przeszukałem forum i nic na ten akurat temat nie znalazłem. A4 B5 AFN 1.9 r.p. 1996 klimatronik działa klima chodzi i dobrze chłodzi ale.... Kiedy jest wyłączona i chodzi sam nawiew np. skierowany na przednia szybe lub na kratki środkowe i wyłączam je nie za pomocą przycisku auto tylko tylko naciskając strzałke od nawiewu na szybę lub od nawiewu kratek środkowych to załącza mi sie samoczynnie klima czy ma ktoś podobnie czy coś nie tak ze sterownikiem ?[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 14:57_________________________________________________Czy nikt nie ma lub nie miał takiego problemu :confused4:

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2010, 20:19_________________________________________________ :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o to ze jezeli masz właczony nawiew na szybe i wyłaczysz go strzałka to załacza sie sprężarka tak? bo napisałem to w sposób mało czytelny :thumbdown:. Jezeli jest tak jak napisałemto normlany objaw bo załcza sie wtedy tryb auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki trochę rzeczywiście napisałem nieczytelnie. Dokładnie tak, Jak wyłączam strzałką to załącza się sprężarka. No i faktycznie wtedy wskakuje tryb auto. zapytałem się dlatego ponieważ u kolegi w a3 nie ma tak, po prostu

po wyłączeniu nawiewu na szybe np. strzałką nie załącza sie mu sprężarka a klime ma sprwną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...