Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5 1.8 125 PS] Głośna "praca" silnika


piotreklwa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z moją A4 B5 '95 r. 1.8 125 Ps. A mianowicie, silnik pracuje bardzo głośno w każdym zakresie obrotów, a przy spadaniu obrotów jest charakterystyczne "miauczenie"(dla wielu pewnie jest to nie zrozumiałe, ale nie wiem jak to inaczej określić :wink4: ). Nie mam pojęcia co jest tego przyczyną, dodam, że miałem okazję przejechać się inną audiczką i tam wszystko cichutko "chodziło", a moja "chodzi" jak mała ciężarówka (na zewnątrz również jest bardzo głośno). Liczę na Waszą pomoc.

Ps. Postaram się wrzucić klip wideo z dźwiękiem, może komuś to pomoże w diagnozie :)

Postaraj się dokładnie określić skąd dochodzi odgłoś czy nie jest to pierdzenie wydechu.

Może jakiś kot siedzi pod osłoną silnika i miałczy

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze plecionka przed katalizatorem ? Sprawdz na kanale. Ja mialem identyko problem ale naszczescie uporalem sie z nim poprzez zmiane plecionki ;]

Ile zapłaciłeś za wymianę ?

Czy trzeba coś spawać pod autem ?

warnwarn.gifO wydechu porozmawiajcie w odpowiednim dziale

[spedyt]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez nagranie to będzie ciężko usłyszeć (słaba jakość). Ciężko mi było nagrać na otwartej masce, ponieważ byłem sam , ale postaram się wrzucić takie nagranie. Apropo "miauczenia" :) ,wiedziałem, że źle to określiłem, powiem tak: jak dla mnie to samochód wydaje taki ociężały odgłos, co o tym sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...