Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Wymiana zwykłych pokręteł nawiewu-na climatronic


kamilmysza

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to taki prosty zabieg...

nie jest też tani, bo z 1000zł przy dobrych wiatrach musisz liczyć :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nepweno czeka Cie wymiana calej dmuchway pod deska oraz zapakowanie sterty kabli. Jezeli jestes chetny wal na PW mam 2 kpl climatronikow do audi. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej juz wmontowac klime?

---------- Post dopisany 16-05-2014 at 14:42 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2014 at 15:28 ----------

Poza dmuchawa trzeba coś jeszcze wymienić? Mam zamiar jutro się za to zabrać pomoże ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do takiego modu musicie mieć całą nagrzewnice klimatronic z pod deski i najlepiej jakąś wiązke. Jeśli chcecie klime to jeszcze potrzebujecie wszystkie graty mechaniczne co są pod maską ( przewody, kompresor, łape, napinacz, chłodnice, wiatrak, osuszacz.) oraz wiązke co idzie w lewym nadkolu, czujnik nasłonecznienia z podszybia. Trzeba pamiętać że jak klimatronic jest z polifta to cała dmuchawa z pod deski też musi być z polifta (inne napięcia na silniczkach). Trudności są takie ze wiązka z polifta nie podchodzi plug&play do przedlifta (inne wtyczki ). Sam sie w to bawie i narazie mam zamontowane całe "sterowanie" zostało mi podłączenie sie wiązką pod kompa i licznik oraz całe graty z pod maski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...