Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Błędne wskazania poziomu paliwa - naprawa pływaka


Maxsimus

Rekomendowane odpowiedzi

W twoim przypadku jednak chyba będziesz musiał nowy pływak założyć, uzywke za parędziesiąt zlotu idzie dorwać bo nowy ori w aso 300 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli opcja z zaprogramowaniem zegarów odpada? Może to dziwne, ale gdy zaczęła mi padać pompa wtryskowa (od lipnego paliwa) to wtedy zaczął mi pokazywać te dziwne wskazania poziomu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za wadliwe pokazywanie poziomu paliwa w licznikach poliftowych np jaegera odpowiada wadliwy procesor a jego wymiana kosztuje 300 zł, spróbuj zamienić pływak na inny i zobacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymieniłem samą blaszkę po której jeżdżą te dwa bolczyki na inną używkę i wszystko jest gitara. Ponowne czyszczenie też nie pomagało także jak się wytrze to z g bata nie ukręcimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blaszka + ten plastik który ją trzyma. Tak kupiłem używkę od AFNa, zamieściłem w dziale KUPIĘ wątek no i za 25 całość razem z wiekiem, z tym, że powrotny przewód ułamany więc przełożyłem samą blaszkę. Jak widać to ona odpowiada za to czy całość działa czy nie... Pozdrawiam i dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pokazuje praktycznie caly czas polowe baku, chyba ze zatankuje wiecej paliwa to wtedy wskazowka pojdzie do gory ale nizej jak polowa nieschodzi,

mam tez sygnal dzwiekowy gdy paliwa juz jest malo ale wskazowka dalej na polowie. czyszczenie pomoze czy to raczej cos innego?

to bedzie moze problem z przeczyszczeniem czy te procesory?

mam polifta biale zegary polFis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w polfisach psuja sie tez silniczki od wskazówek

tez droga impreza, wszyscy których znam jak mieli te liczniki i byly problemy to dokladali pare stówek i zakladali pelny fis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyszczenie to najprostsza i najtańsza operacja, bez problemu robisz to sam, jak nie działa to szukasz dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja juz czyscilem 2 krotnie a teraz majac jakie 15 ltrow w baku staje na swiatlach nagle skazowka mi spada ponizej zera pika kontrolka rezerwy !!

ruszam i pochwili wraca do stanu pierwotnego :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam dokładnie ten sam problem co Lukas4334, jak zatrzymuje auto wskaźnik spada na 0 jak ruszam to skacze do normalnego poziomu, ma ktoś konkretną receptę na ten problem?

Na PW wyslalem Ci wiadomosc.

uporalem sie z problemem juz prawie 3miesiac jezdze i jest miodzio :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...