Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Mocowanie radia - jaka ramka?


Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem ostatnio fajne radyjko, Alpine 113 BT. Problem mam taki, że latały mi te takie plastiki - ramki. Wyjąłem radyjko i zauważyłem, że oba są połamane. Niestety kosz też był nadłamany, ale to już posklejałem. Tych ramek sklejać nie zamierzam. Chce kupić nowe, bo to pierdołą jest. Dzwoniłem do warsztatu we Wrocławiu, bo na allegro znalazłem tylko min 200km stąd i powiedzieli, że tego jest co najmniej 5 rodzajów. Prawda to? Rozchodzi się generalnie o coś takiego:

http://moto.allegro.pl/ramka-radiowa-na-radio-audi-a4-1994-1998-i1366805956.html

Ceny są od 6zł do 40zł. Pytanie, czy te za 6zł będzie do mnie pasowało? Czy faktycznie jest tego całkiem sporo? Może ktoś wie, gzie dostanę taką ramkę we Wrocławiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grunt to czytać aukcje :gwizdanie:

skoro pisze że do 98 to znaczy ze ramka pasuje do przedliftów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytać, czytałem. Tylko się zastanawiam, czy takie za 5zł nie będą odstawały, czy będą znośnie wykonane i czy to w ogóle ma jakieś znaczenie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jakiej byś nie wziął będzie z d*py wygladać, do B5 masz dwa rodzaje takich ramek, do przedlifta którą sie przykręca po bocznej stronce elementu, i poliftowe przykrecane na przedniej stronie centralnie, tyle jest między nimi róznic :wink4:

Jak kupiłem w granicach 10zł, pasuja dobrze :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :) czyli gość, który przez telefon stwierdził, że jest co najmniej 5 różnych rodzajów coś pokręcił :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki :) czyli gość, który przez telefon stwierdził, że jest co najmniej 5 różnych rodzajów coś pokręcił :wallbash:

albo powiedział ogólnie o A4,, bo do B6 są juz inne, albo postawił na producenta :naughty: ale w każdym bądź razie wszystkie przedliftowe przykręca sie od boku i tego nie przeskoczą wiec co bys nie kupił z opisem w aukcji do 99r będzie pasowało :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...