Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Bicie z tyłu (hamulec ręczny)


Bart0o0sh

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 3 miesiace temu robilem hamulec reczny bo nie lapal z jednej strony. Do dzis było wszystko dobrze. Odwilż snieg sie roztopil.... wsiadam jade i nagle na prostej drodze bicie ( auto az podskakuje ) noga w hamulec jeszcze gorsze bicie ( pedal tez podskakuje ). Wiec mala predkosc na luz i zaciagam delikatnie reczny i czuc w recznym tez bicie ( czyli wina hamulca z tylu ). Wysiadam i troche dymi wlasnie ta strona ktora wtedy robilem. I teraz moje pytanie czyzby zacial sie reczny ? Z tym ze czasami bicie jest spore czasami nie ( chodzi o normalna jazde bo podczas hamowania jest juz zawsze ). Czy w jakis sposob pokrzywila sie tarcza?? Bo zeby reczny poprostu sie zacial i nie odpuszczal ( lub nie do konca ) to byloby az takie bicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozbierzesz tego ustrojstwa to się nie dowiesz.

widzę że większość twoich postów polega na takiej pomocy, kiepski pomysł do nabijania postów.

Co koledze po tym, że to rozłoży ?... To samo Ci napisze co napisał, a wtedy Jaśnie Panie co napiszesz?... że źle spojrzał czy co?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozbierzesz tego ustrojstwa to się nie dowiesz.

Kolega jak najbardziej ma racje

tak samo bym napisał

trzeba wszystko dokładnie rozebrac i zweryfikowac uszkodzone i niesprawne czesci

co sie nadaje zostawic a co sie nie nadaje wymienic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie rozbierzesz tego ustrojstwa to się nie dowiesz.

Kolega jak najbardziej ma racje

tak samo bym napisał

trzeba wszystko dokładnie rozebrac i zweryfikowac uszkodzone i niesprawne czesci

co sie nadaje zostawic a co sie nie nadaje wymienic

w porządku, tylko ten kolega wszędzie pisze to samo i nikomu nic jaśniej nie napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma nad czym specjalnie sie spuszczac, wszystko proste jak konstrukcja cepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No sorry skończył mi się karnet na szklaną kule ?

Co mam wywnioskować z takich informacji ?. Ktoś napisał mam luz tu i tu ... to i to ociera tutaj macie zdjęcie pach ... to już inna gadka a nie ... pytanie typu samochód nie odpala, drzwi się otwierają, d*pę dziś umyłem, co się stało ?! Pomocy help achtung ...

Skoro Cie to tak zraziło to dlaczego nie napisałeś, że ma krzywą tarczę kolega tylko głupie komentarze dajesz... ? :przebiegly:

Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...