Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Lód ,co zrobić?


piter1114

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, zostawić.

Broń Boże nie skrobać ani nic z tych rzeczy.

W zeszłym roku, jak jeszcze miałem poprzednie auto, po którejś nocy z kolei marznącego deszczu pamiętam, ze miałem na aucie półcentymetrową warstwę lodu.

Na CAŁYM aucie.

Chyba z dwa tygodnie to odpadało po kawałku :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź kolego na jakiś podziemny zazwyczaj grzany parking :wink4: Wczoraj miałem to samo. Po seansie w kinie auto wyglądało jakby stało cały czas w garażu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj na odwilż i nic nie rób, a w przyszłości zabezpiecz lakier przed zimą warstwą twardego wosku i na bierząco odśnieżaj całe autko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedź kolego na jakiś podziemny zazwyczaj grzany parking :wink4: Wczoraj miałem to samo. Po seansie w kinie auto wyglądało jakby stało cały czas w garażu :decayed:

dokladnie jedz do kina zostaw samochod na 2 h i po problemie :wink4::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekaj na odwilż i nic nie rób, a w przyszłości zabezpiecz lakier przed zimą warstwą twardego wosku i na bierząco odśnieżaj całe autko :wink4:

Nic to nie daje bo jak masz samochód ciepły po dłuższej jeździe to napada śniegu i on przymarza i tak wkoło. czekać na odwilz lub myjnia z podwójnym suszeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziemny parking na jakiś czas, albo czekać na cieplejsze dni i po sprawie.

czekaj na odwilż i nic nie rób, a w przyszłości zabezpiecz lakier przed zimą warstwą twardego wosku i na bierząco odśnieżaj całe autko :wink4:

Nic to nie daje bo jak masz samochód ciepły po dłuższej jeździe to napada śniegu i on przymarza i tak wkoło. czekać na odwilz lub myjnia z podwójnym suszeniem.

Przy tych mrozach uszczelki w drzwiach mogą poprzymarzać jak po myjce auto będzie stać na dworze, a zbliżają się wielkie mrozy... :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 tygodnie temu autko na myjni ręcznej. Pytałem najpierw czy mi drzwi nie zamarzną, ale gościu zapewniał, że maja maszynę do suszenia uszczelek. Na dworze było wtedy -10 - -12 i. rano otwieram drzwi jakby nigdy nic. wszystkie drzwi bez problemu otwarłem, łącznie z klapa bagażnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w dobrej myjni pozbędą się nawet lodu bez jakichkolwiek perturbacji nawet przy -30

dokładnie, fakt że muszą wysuszyć auto, ale jak ktoś ma ogrzewaną halę albo jakąś suszarnie będzie dobrze

a uszczelki warto nasmarować na zaś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki problem w zeszlym roku. Godzina zabawy z Farel-ka i po sprawie.

nie przesadzajcie że to taki problem, jeśli wam to przeszkadza to można jeszcze zamontować system antyoblodzeniowy taki jak w samolotach :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem taki problem w zeszlym roku. Godzina zabawy z Farel-ka i po sprawie.

nie przesadzajcie że to taki problem, jeśli wam to przeszkadza to można jeszcze zamontować system antyoblodzeniowy taki jak w samolotach :gwizdanie:

podobno od TU-95 system antyoblodzeniowy pasuje jak ulal :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedź na jakis podziemny/podgrzewany parking w jakims hipermarkecie nieraz w rogach idą rury z ciepłym powietrzem postaw autko idz na zakupy a przy okazji wszystko samo spłynie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...