Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jaki polecacie dobry klej do plastiku?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam all

Panowie szukam dobrego kleju do plastiku- odporny na mrozy itp

Opublikowano

superglue jest dość dobry tylko zależy czy mała powierzchnia klejenia jak mała to radzę użyć żywicy dwuskładnikowej a najlepiej pospawać :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jak plastik pospawam??

szczelinę muszę zakleić :gwizdanie:

Opublikowano

Klej + szczeliwo albo pospawaj.

Opublikowano

jak plastik pospawam??

szczelinę muszę zakleić :gwizdanie:

normalnie przeważnie w zakładzie gdzie naprawiają zderzaki :wink4:
Opublikowano

jak plastik pospawam??

szczelinę muszę zakleić :gwizdanie:

Topiki ABS ( lub inne w zależności jakie tworzywo spawamy ) + lutownica z płaską stopką :wink4:

Opublikowano

szczelinę można też wypełnić żywicą tylko dobrze odtłuść :wink4:

Opublikowano

zależy co kolega ma do zrobienia :mysli:

typowo z klejów polecam Loctite'a, wg mnie najlepszy klej, odporny na wszystkie warunki pogodowe, klei praktycznie wszystko :good: używają go na statkach, więc o czymś to świadczy :cool1:

Opublikowano

żywica to żywica czy loctite czy zwykły poxipol to praktycznie jeden uj :decayed:

Opublikowano

a używałes kolego Loctita, że masz takie zdanie o nim?

Opublikowano

Polecam zywice nie ma mocnych na nia :)

Opublikowano

jak plastik pospawam??

szczelinę muszę zakleić :gwizdanie:

Jak szczelinę to tak jak Ci mówią lej żywice

Opublikowano
  • Autor

dajcie jakiś link albo cuś

Opublikowano

a używałes kolego Loctita, że masz takie zdanie o nim?

jak pisałem nie ma mocnych na którąkolwiek z żywic nie twierdzę że jest zła, ale każda epoksydowa ma takie same właściwości i po co przepłacać :wink4:
Opublikowano
  • Autor

dajcie link do takiej żywicy z allegro or coś w tym stylu!!

Opublikowano
  • Autor
to się mówi że poxipol a nie jakaś żywica :polew: :polew: :polew: :polew: dzięki Andy
Opublikowano

ja proponuje poxipol :good: jest wtrzymały

Opublikowano

żywica to żywica czy loctite czy zwykły poxipol to praktycznie jeden uj :decayed:

Oświecę cie trochę... Pracowałem w zakładzie lotniczym przez 10 lat, stosowałem, byłem na szkoleniach i prezentacjach zastosowań klejów loctite i chester molecular - te dopuszczone są do stosowania. Przyzwyczajenie do spawania metalem to przeszłość. Samoloty, okręty i samochody /tym bardziej/ naprawia się klejami: pęknięcia, zerwania, połączenia. Tymi klejami klei sie głowice, korbowody i turbiny, a wytrzymałość jest bez porównania większa niż tradycyjnego spawu. Cena firmowych prodktów jest nie mała, użycie wymaga przeszkolenia i doświadczenia. Jednak, jak widzę na rynku, można dostać małe ilości ww klejów wystarczjące do doraźnych zastosowań.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.