Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Spalona żarówka podświetlenia tablicy


maniek TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.Problem polega na tym,że dwa dni temu zauważyłem brak jednego oswietlenia tablicy rej.,mam pełny FIS,więc byłem zdziwiony czemu nie ma komunikatu.Dzisiaj rano znowu pojechałem 40 km do pracy i dalej zadnego zgłoszenia przepalonej żarówki.Po robocie wsiadam odpalam auto i jest komunikat,ale zanim odśnieżyłem samochód,na wyświetlaczu już błędu spalonej żarówki nie było i kiedy sprawdziłem to jeszcze w garażu,wyświetliło OK.a żarówka dalej spalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jedna spalona i mi nic na kompie nie pokazuje:)))

bo moze nie masz kontroli żarówek :gwizdanie:

generalnie jeśli jest pełny fis powinno wywalić komunikat o spalonych żarówkach podświetlenia tablicy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komunikat się pojawi jak obie żarówki się przepalą. Z doświadczenia wiem, że tak jest również np. w E46

dokładnie ponieważ nie ma podziału na prawą i lewą dopiero jak zgasną obie fis będzie to widział :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jednak przez jakiś czas pokazało komunikat,żeby sprawdzic oświetlenie tablicy rejestracyjnej i nie było mowy,czy lewa,czy prawa,ale jednak pokazało.Na marginesie okazało się,że przyczyną,była czarna już bańka żarówki(może wcale nie spalonej)i ułamane blaszki styku,czyli pomogło kupienie dwóch nowych lampek,co się okazało nie są takie same,czyli inna jest prawa i lewa(umiejscowienie blaszek styku elektrycznego)i duży problem z odkręceniem śrubek mocujących,jedną trzeba było nagrzac i połamac,a szczypcami odkręcic śrubę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem tak. Co prawda nie mam polskiego menu ale po odpaleniu samochodu jeżeli masz spalona żarówke od podświetlania tablicy to przynajmniej mnie wyskakuje komunikat:

NUMBER

PLATE

LIGHT

Pozdrawiam.

Co do wymiany to potwierdzam jest problem jezeli nie sa one wymieniane czesto bo wkrety sie zapiekaja i konczy sie to najczesciej wymiana na nowe lampki. Ale nie ma wiekszego problemu z odkręceniem calego panelu od wewnatrz w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bi xenon:)[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 21:11_________________________________________________a jesli sie nie ma bi-xenonów to wtedy jakie żarówki są pozycyjne

H5W :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kontrola zarowek tablicy rejestracyjnej jest tylko z lewej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H6W sa w BI Xenonie :wink4:

Ja nie mam bixenonów tylko zwykłe xenony i mam H6W :)

Juz to gdzies pisalem,ale powtorze.

Xenon/bixenon H6W

Halogenowa lampa W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...