Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

konkurs klubowy VT

najładniejszy VT jak dla mnie to:

  1. 1. najładniejszy VT jak dla mnie to:

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moje tez poszło - amatroskie bo amatorskie ale co tam :D

Opublikowano

Z tego co czytam sami zawodowcy a ja pierwszy raz z takim programem miałem do czynienia ale tez dałem swoją propozycje musi być się z czego śmiać :kox:

Opublikowano

kolejna praca doszła ..tym razem Bratapita.. :) hehe też ciekawa :P jeszcze tylko 5 dni .. termin wysyłania to tak jak Keżorek pisał 11.11 do godzinki mysle 17 ... wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie :D

Opublikowano

kolejna praca doszła ..tym razem Bratapita.. :) hehe też ciekawa :P jeszcze tylko 5 dni .. termin wysyłania to tak jak Keżorek pisał 11.11 do godzinki mysle 17 ... wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie :D

napisz czy dotarła ostatnia 3 poprawka jak tak to ona jest aktualna i ostatnia :)

Opublikowano

kolejna praca doszła ..tym razem Bratapita.. :) hehe też ciekawa :P jeszcze tylko 5 dni .. termin wysyłania to tak jak Keżorek pisał 11.11 do godzinki mysle 17 ... wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie :D

napisz czy dotarła ostatnia 3 poprawka jak tak to ona jest aktualna i ostatnia :)

dotarła :D

[br]Dopisany: 06 Listopad 2007, 19:45 _________________________________________________mała proźba... nie wysyłajcie mi po 5 razy swojego VT ze zmienionymi ramkami albo jakimis innymi szczegolami.. dopracujcie fure ..wtedy dopiero już gotowy projekt wyslijcie do Mnie :):afro: :afro:

Opublikowano

eee juz 11.11 jest gdzie prace ;D ?

prosze o pokaz

moj pomysl to zeby wstawic prace tutaj na forum i podpisac 1) 2) 3) .....

I ankieta ktora praca najbardziej sie podoba

Opublikowano

eee juz 11.11 jest gdzie prace ;D ?

prosze o pokaz

moj pomysl to zeby wstawic prace tutaj na forum i podpisac 1) 2) 3) .....

I ankieta ktora praca najbardziej sie podoba

No cos umilkło :mysli:
Opublikowano

talib1990 Keżor temu winni :bicz:

:polew:

a tak serio to niech ktos napisze czy bedzie to dzis czy lekkie opoznienie jak w polskim pkp :decayed:

Opublikowano
wieczorkiem ok 20 wrzucimy ankiete i bedzie głosowanie

ślepi jesteście ?? :wallbash: :wallbash: :D

Opublikowano

oo ;) teraz widze :bicz: dla mnie jednak

Opublikowano

ile można wrzucać wersji?? bo ja mam 3

a conajmniej dwie dla mnie fajne :P

Opublikowano

max 3. :P

Opublikowano

tez bym zrobil dwie

jedna ekstramalna ( wies tuning ) spojlery itp

a druga taka jaka zrobilem na jdm :/

eh ;) to czekam

talib wszystko wrzuca tak ?

Opublikowano

w rzadnej mojej wersji starałem sie nie robić wsi :P Stratujemy za pare sekund bedzie ankieta

Nowak_zg, slij mi natychmiast Twoją prace, ja wrzucam

Opublikowano

Keżor tylko zrob tak, co by 1 post byl widoczny na kazdej stronie.. :th:

Opublikowano

Kezor ale ja nic takiego nie mowie .... mowie ze jesli ja bym robil to bym zrobil jedna taka gustowna

a druga w spoljerach niekoniecznie wszystko pasujace do calosci ( typu neony diody spojlery siatka itp )

_________________________________________________

ja nie widze pracy audia4s4

mozna glosowac na siebie ? ;)))))

a tak serio to.

pod wzgledem umiejetnosci kezor mnie zadziwiasz (bez wazeliny to mowie ;P) - zwlaszcza cabrio z civica

podoba mi sie jeszcze praca sokolhn :) i hajper 2 tez jest niczego sobie

Opublikowano

START

Opublikowano

Czy ja tylko mam takie wrazenie, czy wam sie tez wydaje ze praca :mysli:bratpit'a i hajpera sa zdumiewajaco do siebie podobne..? :mysli:

Opublikowano

Zapisz obie na dysk i otwórz ;) Wtedy zobaczysz, że jednak technicznie różnią się.

I to proponowałbym wszystkim - bo forum zmniejsza fotki kalecząc je.

Opublikowano

zmodyfikowałem troche podpisy bo siakoś mało wyraźnie były podpisy

P.S. Pierwsza praca mi sie nieotwiera niewidzę foty

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.