Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] JAK sprawdzić vagiem temperature płynu płynu chlodzącego


szarik12

Rekomendowane odpowiedzi

W Vag-u

01-Engine, grupa 007 temp dla ECU

17-Instruments, grupa 003 temp dla wskaźnika na desce

Na zimnym silniku możesz porównać te wskazania z temp w dolocie 01-Engine, nie pamiętam która grupa (chyba 007)

Jeśli się myle, proszę o poprawienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok tylko gdzie to znależc w programie?

To wkoncu jaki masz program VAG (VAG COM) czy VWTOOL ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w B6 ale w B5 na klimatroniku na kanale 49 jest właściwa temp płyny chłodniczego. W kanały wchodzi się przyciskując obieg zamknięty i strzałkę do góry czyli nawiew na szybe razem i pojawiają sie kanały wybrać kanał 49 i przycisnąć sam obieg zamknięty i pojawia się temperatura ale tak jest w B5 ale myśle że w twojej będzie podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale myśle że w twojej będzie podobnie

No to źle myślisz. W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale myśle że w twojej będzie podobnie

OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie.

No to źle myślisz. W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG.

--

Pozdrawiam.

Sławek

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy w b5 adp temperatura dla ecu też będzie na kanale 007? mam Vag com 409. Na desce na wskaźniku temperatura nigdy nie przekroczyła mi 90st, nawet jak wyciekł płyn chłodniczy i przegrzałem silnik, chciałbym sprawdzić prawdziwą temperature silnika nie sugerując się wskazanimi na desce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...