Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] JAK sprawdzić vagiem temperature płynu płynu chlodzącego

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich .Kupiłem nie dawno kabelek do mojego audi z programem vwtool czy moze mi ktoś podpowiedzieć jak sprawdzic wskazania temperatury płynu bo coś wskażnik mi szwankuje?

Opublikowano

W Vag-u

01-Engine, grupa 007 temp dla ECU

17-Instruments, grupa 003 temp dla wskaźnika na desce

Na zimnym silniku możesz porównać te wskazania z temp w dolocie 01-Engine, nie pamiętam która grupa (chyba 007)

Jeśli się myle, proszę o poprawienie

Opublikowano
  • Autor

ok tylko gdzie to znależc w programie?

Opublikowano

ok tylko gdzie to znależc w programie?

To wkoncu jaki masz program VAG (VAG COM) czy VWTOOL ??

Opublikowano

Nie wiem jak w B6 ale w B5 na klimatroniku na kanale 49 jest właściwa temp płyny chłodniczego. W kanały wchodzi się przyciskując obieg zamknięty i strzałkę do góry czyli nawiew na szybe razem i pojawiają sie kanały wybrać kanał 49 i przycisnąć sam obieg zamknięty i pojawia się temperatura ale tak jest w B5 ale myśle że w twojej będzie podobnie

Opublikowano

... ale myśle że w twojej będzie podobnie

No to źle myślisz. W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Opublikowano

... ale myśle że w twojej będzie podobnie

OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie.

No to źle myślisz. W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG.

--

Pozdrawiam.

Sławek

[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 22:42_________________________________________________OK tak jak pisałem myślałem że jest podobnie TO DZIADY pewnie chcieli żeby ze wszystkim jeżdzić do serwisu a nie samemu diagnozować. Przepraszam za zamiesznie.
Opublikowano

[/quote author=steve69 link=topic=178171.msg2076098#msg2076098 date=1293830000]

W B6 już nie podejrzysz temp. na klimatroniku za pomocą kodów. Tylko VAG.

Uzaleznienie samochodu od serwisu :wink4:

  • 1 rok później...
Opublikowano

a czy w b5 adp temperatura dla ecu też będzie na kanale 007? mam Vag com 409. Na desce na wskaźniku temperatura nigdy nie przekroczyła mi 90st, nawet jak wyciekł płyn chłodniczy i przegrzałem silnik, chciałbym sprawdzić prawdziwą temperature silnika nie sugerując się wskazanimi na desce

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.