Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ABC] Auto odpala a po dwóch sekundach gaśnie.


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

VVitam, mam pytanko, otoz auto odpalam ale po jakis dwoch, trzech sekundach gasnie. Nieraz odpali normalnie za 5 razem a nieraz dopiero za 15. Co moze byc tego powodem?? Jakie jest rozwiazanie tego problemu?? Pozdrawiam i szczesliwego nowego, bezawaryjnego roku. Dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od paru dni tak mam. Jak odpale na zimnym to tak jest jak zgasze auto po pojezdzie na 5 minut to tak samo odpale ale zaraz gasnie. A zawsze jak odpalalem auto to najpierw przekrecilem na zaplan odczekalem chwile i krecilem go. A zdarzalo sie ze go szybko odpalalem i nie gasl po dwoch trzech sekundach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Immobiliser, sprawdź jak masz drugi kluczyk czy na nim działa. Mi jak tak się dzieje to zwykle odwracam kluczyk na drugą stronę i już jest ok. Jak masz zapasowy to sprawdź ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozliwe że kluczyk wpadł ci do sniegu albo wkladales go mokry do stacyjki i teraz mu się przewraca w glowie, spróbój na zapasowym kluczyku wtedy bedzie wiadomo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk nie sie nie zamoczyl takze raczej to nie jest wina, co do drugiego kluczyka, to o ile sie nie myle to mam ten jeden kluczyk, nie moge znalezc tej teczki ze wszystkimi gratami do auta. Nieraz jak go cos kopnie to odrazu odpali, ale wtedy czekam najpierw na zaplonie az zgasnie ikonka kluczyka. Tylko dziwne, bo zawsze odpalalem jak przestalo bylo slychac pompe. wtedy go krecilem. po chwili gasla ikonka Kluczyka a zaraz po niej AirBagu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zapalasz auto i ono od razu gaśnie nawet jak mu dodasz gazu i słychać takie schodzenie z obrotów i go dusi to na 100% immobiliser, przerabiałem to ;) A co do kluczyka to nawet jak dostałeś 1 z samochodem to pierwszą rzeczą moim zdaniem to jest dorobić drugi na zapas, lepiej zrobić to za wczasu niż potem mówić "mądry Polak po szkodzie" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam również podobny problem w audi a8 4.2 benzyna z tym że auto już w ogóle nie odpala i nie ma iskry na świecach i nie wiem co dalej robić :thumbdown: a Vag nic nie pomoże ponieważ żeby co kolwiek pokazał musi być odpalony silnik a tu silnik nie chce zagadać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A da się ponownie zakodować ori kluczyk tak żeby działał za każdym razem, a nie co drugim? Ile mniej więcej taka usługa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam powiem tak robie czasem takie tak zwane wynalazki ,i od czego to ja bym zaczynał to czy paliwo doczodzi do listwy z wtryskami jak nie to,trzeba zobaczyc czy pompa paliwa działa jak nie to zobaczyc czy napiecie dochodzi jesli napiecie nie dochodzi to na krutko zobaczyc czy działa pompa paliwa i dopier wtedy szukać czy to mobilajzerczy lub coś innego :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...