Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Podsumowanie roku 2010

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poniżej małe podsumowanie statystyk forum za 2010r :good: Wrzuciłem też z 2008 i 2009 aby było widać zmiany :wink4:

podsumowaniestatystykfo.png

Opublikowano

najlepsze forum w pl i to dzieki mnie , czuje sie zaszczycony :good:

Opublikowano

najlepsze forum w pl i to dzieki mnie , czuje sie zaszczycony :good:

myśle, że za dużo juz wypiłeś :naughty: ale co do forum sie zgadzam :naughty:
Opublikowano

Miejmy nadzieję że w 2011 progres będzie nadal wzrastający

Tymczasem powracam do :yeee: :yeee: :drinks: :drinks:

Opublikowano

myśle,

nie myśl , to nie jest twoja mocna strona jak widać :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:oklaski: :thumbup:

Opublikowano

Oby tak dalej :) :)

Opublikowano

Poniżej małe podsumowanie statystyk forum za 2010r :good: Wrzuciłem też z 2008 i 2009 aby było widać zmiany :wink4:

podsumowaniestatystykfo.png

:wallbash:

cały czas pnie sie w góre to forum

........... kiedy w końcu padnie ten bajzel :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Poniżej małe podsumowanie statystyk forum za 2010r :good: Wrzuciłem też z 2008 i 2009 aby było widać zmiany :wink4:

podsumowaniestatystykfo.png

:wallbash:

cały czas pnie sie w góre to forum

........... kiedy w końcu padnie ten bajzel :disgust:

Padnie tak jak ty w zaspę , kiedy Cię walnę w cymbał (najbliższa okazja będzie w Bukowinie) :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

No Panowie zrobione jest full roboty w tych latach oby tak dalej przez następne i życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego :hi:

Opublikowano
  • Autor

Ktoś może wie , które forum motoryzacyjne w Polsce jest największe ? :gwizdanie:

Opublikowano

dobry wynik ale Radio Maryja ma lepszy 1284724361_by_lemonxd_500.jpg

Opublikowano

Ktoś może wie , które forum motoryzacyjne w Polsce jest największe ? :gwizdanie:

strzelam: forum.vwgolf.pl ?

Opublikowano

Tak sobie z ciekawości podejrzałem:

Calibra Team:

Napisanych postów 661149 Wszystkich użytkowników 8756

Vectra Unlimited:

Tematów: 56,146, Postów: 886,753, Użytkowników: 38,097

forum VW Golfa

Liczba postów: 1874950 • Liczba tematów: 145014 • Liczba użytkowników: 87553

Peugeot Klub Polska:

225779 wiadomości w 23586 wątkach, przez 6977 użytkowników

Alfaholicy

Tematów: 36,764, Postów: 428,450, Użytkowników: 13,304, Aktywni użytkownicy: 2,961

BMW Klub Polska

Wszystkich postów: 912348 • Wszystkich tematów: 101135 • Wszystkich użytkowników: 43933

Audi Klub Polska

Nasi użytkownicy napisali 693840 wiadomości Mamy 25218 zarejestrowanych użytkowników

A4-Klub.pl :naughty: :naughty: :naughty:

1877263 wiadomości w 101373 wątkach, wysłane przez 61566 użytkowników.

Wychodzi na to, że faktycznie forum VW Golfa.

Opublikowano

Na forum VW Golfa spamują i zakładają lipne konta BUUUU!!!! xD to przez to jeszcze nam brakuje.

Lecz w tym roku wszystko się zmieni. :naughty:

Opublikowano

Widzę, że nasze forum znacznie się ożywiło ,wraz z moim pojawieniem się .Niestety wrodzona skromność nie pozwala mi powiązać tych jakże oczywistych faktów. :mysli:

Opublikowano

Najważniejsze jest żeby forum pomagało ogarnąć problemy z naszymi audiolami i to powinien być główny wyznacznik :good:

Gratulacje dla osób które zajmują się prowadzeniem tego forum :hi: oby tak dalej :good:

Opublikowano

oby tak dalej

nie należy ścigać się które forum jest większe w statystykach

ważne,że te jest NAJLEPSZE!!! :evil:

Opublikowano
  • Autor

nie należy ścigać się które forum jest większe w statystykach

Ale my się nie ścigamy. Ja co roku wrzucam takie statystyki , aby było widać jak forum się rozwija :wink4:

Opublikowano

nie należy ścigać się które forum jest większe w statystykach

Ale my się nie ścigamy. Ja co roku wrzucam takie statystyki , aby było widać jak forum się rozwija :wink4:

Przez te ponad 3 lata mojej obecności, forum w wielkim stopniu się ożywiło poprzez ludzi którzy efektywnie dążą do rozwijania się najlepszego i najbardziej rozbudowanego forum o marce :audi:

Co też zauważyłem osoby które np zmieniły markę (niektórzy mówią na to zdradą :D) na BMW to pomimo tej zmiany nadal są aktywne na forum i chcą utrzymywać kontakt ze wspaniałymi ludźmi których nie brakuje na tym forum :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.