Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a prosze mi powiedziec jaka jest roznica w statsach osob ? oczywiscie oprocz ceny i skad to wynika bo pewnie nie bede jedynym ciekawym

różnic więcej nie ma - bo to że niebiescy zawsze stawiają to chyba nic nowego prawda ? jest to nawet w regulaminie :gwizdanie:

:gwizdanie:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

kolego -

prawda nr 1 :

To co pisze Miron nigdy nie jest prawdą :decayed:

Opublikowano

różnic więcej nie ma - bo to że niebiescy zawsze stawiają to chyba nic nowego prawda ? jest to nawet w regulaminie :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

teraz pisze prawdę:

to co napisał Krolu to jeden z kilku argumentów :wink4:

Opublikowano
  • Autor

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

Dokładnie - nikt tu nie jest gorszy.

Kolorowi płacą składki i mają za to jakieś przywileje :)

Opublikowano

różnic więcej nie ma - bo to że niebiescy zawsze stawiają to chyba nic nowego prawda ? jest to nawet w regulaminie :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

a jak nie ma w regulaminie to zaraz będzie :polew:

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

kolego -

prawda nr 1 :

To co pisze Miron nigdy nie jest prawdą :decayed:

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

teraz pisze prawdę:

to co napisałe Krolu to jeden z wielu argumentów :wink4:

:decayed:

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

teraz pisze prawdę:

to co napisałe Krolu to jeden z wielu argumentów :wink4:

drugi to taki, że to nie wy - niebiescy jesteście gorsi, po prostu my jesteśmy lepsi :decayed:
Opublikowano

nie mam nic do powiedzenia

Opublikowano

no jednak dobrze roztopy wróżyły :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

teraz pisze prawdę:

to co napisałe Krolu to jeden z wielu argumentów :wink4:

drugi to taki, że to nie wy - niebiescy jesteście gorsi, po prostu my jesteśmy lepsi :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

nie mam nic do powiedzenia

to dobrze bo wątek i tak jest zamknięty

Opublikowano

CHECK CHECK :patrzy:

Opublikowano

no dobra ale na tym zlocie Fazy nie zje mojego karczku :polew: :polew: :polew: :gwizdanie:

Opublikowano

nie mam nic do powiedzenia

to dobrze bo wątek i tak jest zamknięty

jestem, za***isty mogę pisać w zamkniętym wątku :kox: :kox:
Opublikowano

różnic więcej nie ma - bo to że niebiescy zawsze stawiają to chyba nic nowego prawda ? jest to nawet w regulaminie :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

a jak nie ma w regulaminie to zaraz będzie :polew:

Jak jo Ci poleja chłopie :kox:, a tak nawiasem to w styczniu w Rybolu będą stawiać przyjedź.

Opublikowano

znaczy ze nie mam 3k postow nabitych jestem gorszy... zajebiaszczo

nie jesteś gorszy... zauważ, że kolorowi mają obowiązkowe składki na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

teraz pisze prawdę:

to co napisałe Krolu to jeden z wielu argumentów :wink4:

drugi to taki, że to nie wy - niebiescy jesteście gorsi, po prostu my jesteśmy lepsi :decayed:

:kox: :kox: :polew: :polew:

nie mam nic do powiedzenia

:good:

:decayed:

Opublikowano

różnic więcej nie ma - bo to że niebiescy zawsze stawiają to chyba nic nowego prawda ? jest to nawet w regulaminie :gwizdanie:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

a jak nie ma w regulaminie to zaraz będzie :polew:

Jak jo Ci poleja chłopie :kox:, a tak nawiasem to w styczniu w Rybolu będą stawiać przyjedź.

ok - przypomnij się :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.