Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Poziu - teraz kozaczysz a na zlot znowu przyjedziesz na Śląskich tablicach

S1 ŚWINTUCH ? :naughty: :naughty:

Chyba S1 ŚMIGŁO :polew: :polew: :polew: :polew:

podobuje mnie się prezes :good: pierwsza rzecz od roku, którą wymyśliłeś i mi podpasowała :naughty: :naughty: :naughty::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty::naughty: :naughty:

Ty łajzo :tongue4: To tak w sam raz dla Ciebie i przepisowo do 5 znaków będzie najlepsze S5 IJ :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

S5 IJ :polew: :polew:

Najs, przypnę Ci taką blachę o ile się zjawisz w Bukowinie :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Czyżby wszyscy w pracy :tongue4: fajno sie czyta wasze wypowiedzi :polew:

Opublikowano
  • Autor

Małe opóźnienie, zaraz będzie aktualizacja listy :cool1:

Opublikowano

S5 IJ :polew: :polew:

Najs, przypnę Ci taką blachę o ile się zjawisz w Bukowinie :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Ok , tylko proponuję to zrobić przed 20.00 , bo po tej godzinie to zazwyczaj masz kłopoty z grawitacją :naughty:

Opublikowano

Ok , tylko proponuję to zrobić przed 20.00 , bo po tej godzinie to zazwyczaj masz kłopoty z grawitacją :naughty:

Jak zwykle wierzysz w plotki rozsiewane przez Miriam :gwizdanie: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Małe opóźnienie, zaraz będzie aktualizacja listy :cool1:

Podesłałem Ci coś na PW :decayed:

Opublikowano
  • Autor

W wątku informacyjnym wstawiłem menu na piątkowy i sobotni wieczór :cool1:

Wkrótce również dowiecie się co pysznego będzie na obiadki :naughty:

Opublikowano
:good: ja już obczaiłem :naughty:
Opublikowano

W wątku informacyjnym wstawiłem menu na piątkowy i sobotni wieczór :cool1:

Wkrótce również dowiecie się co pysznego będzie na obiadki :naughty:

smalec i ogórki robią robotę reszty nie trza :D

Opublikowano
  • Autor

Małe opóźnienie, zaraz będzie aktualizacja listy :cool1:

Podesłałem Ci coś na PW :decayed:

Jak zwykle...

Zanotowałem i zapomniałem zmienić :facepalm:

Już poprawiłem...

Opublikowano

Jak zwykle...

Zanotowałem i zapomniałem zmienić :facepalm:

Już poprawiłem...

Fenk you :hi:

Opublikowano
  • Autor

W wątku informacyjnym wstawiłem menu na piątkowy i sobotni wieczór :cool1:

Wkrótce również dowiecie się co pysznego będzie na obiadki :naughty:

smalec i ogórki robią robotę reszty nie trza :D

Do vódeczki to podstawa :naughty:

A w sobotę śledziki :decayed:

Opublikowano

nie ma co gadać, w Bukowinie jest za***iste jedzonko :decayed:

jednym słowem full serwis :)

co by nie było i tak będzie ekstra :rolleyes:

Opublikowano
  • Autor

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

Opublikowano

A w sobotę śledziki :decayed:

Znaczy co ? W sobotę Prezes z CTVałem przyjedzie ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

jak masz na myśli to że będzie można sobie ze mną zrobić zdjęcie to miała to być niespodzianka :disgust:

Opublikowano

W tym roku ma być jeszcze lepiej :naughty:

Pomijając fakt basenu w ośrodku to mamy kilka niespodzianek :cool1:

no właśnie basen, już to widzę, kielonki na brzegu, zimna wódka i d*pa w wodzie :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.