Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

który ma jakiś problem z kolorowymi? :baseball:

Ten no jak mu tam bo nie umiem od 2 lat tego wypowiedzieć Guru guru :polew:

na Niego-to już nie zwracamy uwagi-wszystko sie wyjasni w Buqowinie,ale powiem w tajemnicy,że jako,że jest biegły w fotelikach dziecięcych-w jednym z nich spędzi połowę Zlotu :gwizdanie:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

który ma jakiś problem z kolorowymi? :baseball:

Ten no jak mu tam bo nie umiem od 2 lat tego wypowiedzieć Guru guru :polew:

na Niego-to już nie zwracamy uwagi-wszystko sie wyjasni w Buqowinie,ale powiem w tajemnicy,że jako,że jest biegły w fotelikach dziecięcych-w jednym z nich spędzi połowę Zlotu :gwizdanie:

Tak a przez pierwszą połowę zlotu ty mi pokażesz jak mam to zrobić :decayed:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:58_________________________________________________

który ma jakiś problem z kolorowymi? :baseball:

Ten no jak mu tam bo nie umiem od 2 lat tego wypowiedzieć Guru guru :polew:

:decayed:

Opublikowano

Tak a przez pierwszą połowę zlotu ty mi pokażesz jak mam to zrobić

:decayed: :decayed: :wink4:
Opublikowano

no ze skrajności w skrajność... nie mam co czytać... standardowy temat przedzlotowy "ja i moja wódka" wyczerpany i pupa... :gwizdanie:

Opublikowano

no ze skrajności w skrajność... nie mam co czytać... standardowy temat przedzlotowy "ja i moja wódka" wyczerpany i pupa... :gwizdanie:

hehehe :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

moskal dzięki że na facebook'u zaprosiłeś mnie na zlot zimowy :good:

Niestety nie wiem czy dam radę jechać...

Opublikowano

moskal dzięki że na facebook'u zaprosiłeś mnie na zlot zimowy :good:

Niestety nie wiem czy dam radę jechać...

jechałem wszystkich po kolei :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

moskal dzięki że na facebook'u zaprosiłeś mnie na zlot zimowy :good:

Niestety nie wiem czy dam radę jechać...

jechałem wszystkich po kolei :kox: :kox: :kox: :kox:

Masz gesta :good:

Opublikowano

moskal dzięki że na facebook'u zaprosiłeś mnie na zlot zimowy :good:

Niestety nie wiem czy dam radę jechać...

jechałem wszystkich po kolei :kox: :kox: :kox: :kox:

Masz gesta :good:

cała przyjemnosc po mojej strnie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor
:kox::polew:
Opublikowano

moskal dzięki że na facebook'u zaprosiłeś mnie na zlot zimowy :good:

Niestety nie wiem czy dam radę jechać...

jechałem wszystkich po kolei :kox: :kox: :kox: :kox:

Masz gesta :good:

Stara się na VIP-a :polew:

Opublikowano

Stara się na VIP-a :polew:

Taaa , musiałbym mieć Twój charakter :thumbdown:

Opublikowano

Stara się na VIP-a :polew:

Taaa , musiałbym mieć Twój charakter :thumbdown:

:nabijasie:

Opublikowano
  • Autor

A ja przypominam o zaliczkach... :gwizdanie:

Czasu coraz mniej a na liście rezerwowej chętnych coraz więcej :naughty:

Opublikowano

Stara się na VIP-a :polew:

Taaa , musiałbym mieć Twój charakter :thumbdown:

:baseball:

Opublikowano

Stara się na VIP-a :polew:

Taaa , musiałbym mieć Twój charakter :thumbdown:

:baseball:

:sex:

Opublikowano

Stara się na VIP-a :polew:

Taaa , musiałbym mieć Twój charakter :thumbdown:

:baseball:

:sex:

:ssij::decayed:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 11:33_________________________________________________ps. dziwne masz sposoby przepraszania ludzi :kox:

Opublikowano

Panowie w bukowinie macie wspólny pokój :mysli: :mysli: :polew: :polew:

Opublikowano

To trza kupić jakiś pas cnoty jak mnie będzie przepraszał :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.