Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak słynne "Ptaki" :naughty::kox::polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 82,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mnie możesz wykreślić bo dziś okazało się że jednak nie dam rady :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

mnie możesz wykreślić bo dziś okazało się że jednak nie dam rady :kwasny:

A ja Cie właśnie na listę wpisałem :gwizdanie:

Opublikowano

mnie możesz wykreślić bo dziś okazało się że jednak nie dam rady :kwasny:

A ja Cie właśnie na listę wpisałem :gwizdanie:

widzę, ale niestety mam wtedy sprawy z wyższym priorytetem :gwizdanie:
Opublikowano

Jeszcze 3 dni a nadal ponad połowa osób jeszcze nie wpłaciła - brakuje 58 wpłat :gwizdanie:

Żeby się nie okazało, że zarezerwowaliście 200 miejsc, a przyjedzie 50 osób :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze 3 dni a nadal ponad połowa osób jeszcze nie wpłaciła - brakuje 58 wpłat :gwizdanie:

Żeby się nie okazało, że zarezerwowaliście 200 miejsc, a przyjedzie 50 osób :disgust:

Na pewno ponad 100 Nas będzie :wink4:

Opublikowano

mnie możesz wykreślić bo dziś okazało się że jednak nie dam rady :kwasny:

A ja Cie właśnie na listę wpisałem :gwizdanie:

widzę, ale niestety mam wtedy sprawy z wyższym priorytetem :gwizdanie:

a przełożyć nie dasz rady?
Opublikowano

mnie możesz wykreślić bo dziś okazało się że jednak nie dam rady :kwasny:

A ja Cie właśnie na listę wpisałem :gwizdanie:

widzę, ale niestety mam wtedy sprawy z wyższym priorytetem :gwizdanie:

a przełożyć nie dasz rady?

niestety :confused4:
Opublikowano

mnie możecie wykreślić plany się pozmieniały :naughty:

Opublikowano

Ja to dupcze jak nie dostane urlopu to biorę na żądanie i mam to gdzieś :naughty:

Opublikowano

Ja to dupcze jak nie dostane urlopu to biorę na żądanie i mam to gdzieś :naughty:

klubowicza Mu :decayed:

Opublikowano

Ja to dupcze jak nie dostane urlopu to biorę na żądanie i mam to gdzieś :naughty:

klubowicza Mu :decayed:

:good: nie mam jeszcze 200 wiadomości na dz. technicznym :tongue4:

Opublikowano

ja juz sobie zaklepałem piatek i poniedziałek wolny :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz sobie zaklepałem piatek i poniedziałek wolny :gwizdanie:

Tak jak ja :good:

Opublikowano

niestety :confused4:

;( ;( ;(

:nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :nose: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3: :banan3::yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

tak, to było do przewidzenia :)

Opublikowano

ja juz sobie zaklepałem piatek i poniedziałek wolny :gwizdanie:

ja tez tak zrobię... tylko muszę jeszcze zaliczkę puścić;p
Opublikowano

ja tez tak zrobię... tylko muszę jeszcze zaliczkę puścić;p

Ja tam już mam całość opłaconą :tongue4: przynajmniej mam to z głowy :>

Opublikowano

ja juz sobie zaklepałem piatek i poniedziałek wolny :gwizdanie:

ja tez tak zrobię... tylko muszę jeszcze zaliczkę puścić;p

ja tez ale z zaliczką czekam do końca :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

ja juz sobie zaklepałem piatek i poniedziałek wolny :gwizdanie:

Moskal ale zostajesz w BT do poniedziałku ?

Ja przedłużam pobyt nie mam zamiaru wracać na bani jak w tamtym roku :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.