Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem co ten głąb napisał, bo mam go w ignorach :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:nabijasie:
Opublikowano
  • Autor

:kox::polew: :polew: :polew: :polew:

BTW jeszcze 46 wpłat do jutra :gwizdanie:

Normalnie łącza na końcie mi siądą :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Wpłaciłeś :gwizdanie:

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Wpłaciłeś :gwizdanie:

jo

gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed: :decayed:

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Wpłaciłeś :gwizdanie:

jo

gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed: :decayed:

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

:polew:

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Wpłaciłeś :gwizdanie:

jo

gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed: :decayed:

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja juz jestem gość :gwizdanie:

Wpłaciłeś :gwizdanie:

jo

gościem to Ty tu zawsze byłeś, a wiesz że goście muszą się dostosować do gospodarzy, więc ciszej prosze :decayed: :decayed:

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

a będziesz jeszcze prosił zebym powiedział do Ciebie w BT kolego... :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

:guma:

Opublikowano

poza tym jak ja byłem klubowiczem to Ty oklejałeś sobie przednie szyby folią ciemną jak smoła i zakładałeś HIDy- do świateł cofania też i twierdziłeś że to legalne... :polew: :polew:

Opublikowano

Ty oklejałeś sobie przednie szyby folią ciemną jak smoła

pfffff , cały czas oklejam, czekam tylko na lepszą pogode :kox: :kox: :kox: :kox:

zakładałeś HIDy- do świateł cofania też i twierdziłeś że to legalne... :polew: :polew:

tu juz mnie musiałeś z kims pomylić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a będziesz jeszcze prosił zebym powiedział do Ciebie w BT kolego...

:facepalm:

Opublikowano

zakładałeś HIDy- do świateł cofania też i twierdziłeś że to legalne... :polew: :polew:

tu juz mnie musiałeś z kims pomylić :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

możliwe nie zwracam zbytnio uwagi na Twoje posty... :decayed: nie zasługujesz na to :polew:

Opublikowano

możliwe nie zwracam zbytnio uwagi na Twoje posty są zbyt ambitne dla takiego prostaka jak ja

w 100% sie z Tobą zgadzam :good:

Opublikowano

możliwe nie zwracam zbytnio uwagi na Twoje posty są zbyt ambitne dla takiego prostaka jak ja

w 100% sie z Tobą zgadzam :good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

milcz psia stulejko :naughty: :naughty: :naughty:

jak ja byłem klubowiczem to miałeś na koncie 2 wiadomości :

1. newbie

2. techniczny : jak skasować inspekcje ??

:guma:

:decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz to doj**ałeś :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

teraz to dowaliłeś :polew: :polew: :polew: :polew:

oj tam oj tam

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.