Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Serdecznie dziękuję za kilka nowych ciuchów, które mogłem przymierzyć i zaprezentować szerszej widowni w trakcie tańców :gwizdanie: :naughty:

rachunek z pralni wyślę do Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

A co zrobił :?: :polew:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Serdecznie dziękuję za kilka nowych ciuchów, które mogłem przymierzyć i zaprezentować szerszej widowni w trakcie tańców :gwizdanie: :naughty:

rachunek z pralni wyślę do Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

Myłem się w środę przed zlotem :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Serdecznie dziękuję za kilka nowych ciuchów, które mogłem przymierzyć i zaprezentować szerszej widowni w trakcie tańców :gwizdanie: :naughty:

rachunek z pralni wyślę do Ciebie :naughty: :naughty: :naughty:

Myłem się w środę przed zlotem :naughty: :naughty: :naughty:

to dlatego Cie czułem w aucie całą drogę mimo że łachy leżały w kufrze :decayed:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano

I ja już wróciłem :wink4:

Dzięki za super imprezkę ... są już zapisy na następny rok ? :good:

Opublikowano

H4mm3R za AC pewnie wyreza body S4 :naughty::decayed:

przecież ma... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

I ja już wróciłem :wink4:

Dzięki za super imprezkę ... są już zapisy na następny rok ? :good:

Robert. :kox: nie martw się dla Ciebie będzie miejsce :naughty:[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:27_________________________________________________

H4mm3R za AC pewnie wyreza body S4 :naughty::decayed:

przecież ma... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Upss miałem napisać RS4 :decayed:

Opublikowano

Społeczność wybrała :gwizdanie: :kox:

warnwarn.gif

(Demokratyczną większością głosów.) Za "energię" włożoną w Piątkową imprezę :gwizdanie:

Opublikowano

To chyba pierwsza taka społeczna ankieta była :kox:

Opublikowano

a co zrobił? :decayed:

Opublikowano

Społeczność wybrała :gwizdanie: :kox:

warnwarn.gif

(Demokratyczną większością głosów.) Za "energię" włożoną w Piątkową imprezę :gwizdanie:

Nie dużo mu brakło aby dostał bana no ale gdyby ankieta jeszcze ze 2h potrwała to kto wie :gwizdanie:

Opublikowano

kurcze... tak oglądałem te zdjęcia... na zlot letni jadę na pewno :kox: nie wiem czy już będzie A4, ale jak nie sprzedam A3 to wpadnę A3-ką... widzę, że impreza się mega udała :good:

Opublikowano

Społeczność wybrała :gwizdanie: :kox:

warnwarn.gif

(Demokratyczną większością głosów.) Za "energię" włożoną w Piątkową imprezę :gwizdanie:

:gwizdanie: :polew: :polew:

a co zrobił? :decayed:

Miał "energię". :naughty: :naughty:
Opublikowano

Robert. :kox: nie martw się dla Ciebie miejsce miejsce :naughty:

:good:

[br]Dopisany: 28 Marzec 2011, 15:43_________________________________________________

Miał "energię". :naughty: :naughty:

Miał nadwyżkę mocy :gwizdanie: :kox:

Opublikowano
:decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Kropki wygładzają. Popatrzcie na Nowaka_zg jaki milusi na forum ostatnio :kox:

Opublikowano

Miał "energię". :naughty: :naughty:

Miał nadwyżkę mocy :gwizdanie: :kox:

Trzeba go by było wywieźć do Żarnowca by robił za jądrówkę :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.