Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wszyscy zapomnieli jeszcze o Musashi

:shocked::blink:

Musashi był na zlocie.. 5 minut był..

..za***rdolił mi kurtkę i wrócił do domu.. :disgust:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś

to zupełnie tak jak ja :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

przez cały zlot na strasznie trzeźwego wyglądałeś

to zupełnie tak jak ja :polew: :polew: :polew: :polew:

Tak ,dokładnie jak Ty siemian :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

jak patrze na fotki to się zastanwiam czy chociaż małe piwko tam wypiłem... :decayed:

Opublikowano

:mysli:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

..za***rdolił mi kurtkę i wrócił do domu.. :disgust:

:kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Czyli jednak Nosfer kurtka się znalazła :>

[br]Dopisany: 29 Marzec 2011, 10:58_________________________________________________Bo w mojej się lansował Poziek, no i nie wiem czy z tego się cieszyć czy jednak płakać :polew:

Opublikowano

Czyli jednak Nosfer kurtka się znalazła :>

Nie, nie znalazła się - Musa siedzi cicho.. :chytry:

Ale i tak go przytnę :kox:

Opublikowano

A więc mamy zagadkę kto jeszcze :kox: :gwizdanie:

Wszyscy zapomnieli jeszcze o Musashi :cool1:

Gdzie co jak :decayed:

Jaja sobie robisz :naughty:

Opublikowano

Dzwoniłem do STASINDY - znalazła się jedna Czarna kurtka.

Moja Ciemno-Szara się nie odnalazła.. :thumbdown: :thumbdown:

Gdybym wiedział, który to taki cwaniak :angry:

Opublikowano

No to pewnie się nie odezwie ta osoba jeśli wie że za***ała zielonemu kurtkę bo byłby wtedy ban :evil:

No chyba że ktoś z zewnątrz :mysli:

Opublikowano

No to pewnie się nie odezwie ta osoba jeśli wie że za***ała zielonemu kurtkę bo byłby wtedy ban :evil:

No chyba że ktoś z zewnątrz :mysli:

Właścicielka widziała ta kurtkę, bo leżała na sofach przy recepcji.

Widziała też, że ktoś się w nią ubrał i poszedł pod strzechę ~ myślała, że to jego.. :naughty: :naughty:

Ale trzeba być brudną pałą.

Dobra, nie ma co - koniec tematu :)

Opublikowano

Gdybym wiedział, który to taki cwaniak :angry:

możesz jedynie liczyć na to, że straci czujność i przyjedzie w niej za rok :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Gdybym wiedział, który to taki cwaniak :angry:

możesz jedynie liczyć na to, że straci czujność i przyjedzie w niej za rok :gwizdanie: :decayed:

A wtedy będzie miał "skromne" przywitanie :kox:

Opublikowano

Nosfer a jaka to kurtka była ? Bo ja w kilku chodziłem :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nosfer a jaka to kurtka była ? Bo ja w kilku chodziłem :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kurtka parmalat :wink4:

Opublikowano

Nosfer a jaka to kurtka była ? Bo ja w kilku chodziłem :gwizdanie: :cool1::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

kurtka parlmalat :wink4:

Ale to jest jakiś zespół zawodowych graczy w bierki ? :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Dzwoniłem do STASINDY - znalazła się jedna Czarna kurtka.

Moja Ciemno-Szara się nie odnalazła.. :thumbdown: :thumbdown:

Gdybym wiedział, który to taki cwaniak :angry:

śniegi stopnieją to się znajdzie ;)

Opublikowano

Dzwoniłem do STASINDY - znalazła się jedna Czarna kurtka.

Moja Ciemno-Szara się nie odnalazła.. :thumbdown: :thumbdown:

Gdybym wiedział, który to taki cwaniak :angry:

.....a ja widzialem gorala ( gostka na quadzie ) ten co kolo osrodka odsniezal i byl w jakims polarze :kox:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.