Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Bukowina Tatrzańska 2011 - POGADUSZKI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

siedział obok grilla

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 83,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to już po starciu jak się przytulali mięczaki :gwizdanie: :decayed:

widocznie ani jeden ani drugi czysto nie trafił :gwizdanie: :kox:

widocznie ?

przecież tam stałeś obok

nie pamiętasz ? :polew:

stałem obok bo lubię popatrzeć jak dwie panienki się napieprzają :naughty: :naughty: :naughty::decayed:

Opublikowano

Szkoda że nie nagrałem tego pojedynku, tarzali się jak pieski na trawie :kox: :kox: :kox:

:polew:

Opublikowano

...znów mnie akcja ominęła... :decayed::wink4:

Opublikowano

będzie reszta zdjęć czy nie, bo narazie nie mogę siebie nigdzie znaleźć :przebiegly::decayed:

Opublikowano

będzie reszta zdjęć czy nie, bo na razie nie mogę siebie nigdzie znaleźć :przebiegly::decayed:

jakbys tyle nie pił-to byś był na większości :decayed::wink4:
Opublikowano

będzie reszta zdjęć czy nie, bo narazie nie mogę siebie nigdzie znaleźć :przebiegly::decayed:

Tutaj możesz siebie odnaleźć :decayed:

Zobaczcie, jedną ręką niby się zakazuje, aleeee.... :polew:

Adas.JPG

Opublikowano

Tutaj możesz siebie odnaleźć :decayed:

Zobaczcie, jedną ręką niby się zakazuje, aleeee.... :polew:

Adas.JPG

czy tam w tle czasem nosfer nie wpierdala smalcu z gara ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tutaj możesz siebie odnaleźć :decayed:

Zobaczcie, jedną ręką niby się zakazuje, aleeee.... :polew:

Adas.JPG

czy tam w tle czasem nosfer nie wpierdala smalcu z gara ??? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

tak to on, prawdopodobnie wtedy pomyślał "chu... z tą kurtką, jest smalczyk :slina: "

Opublikowano

To nie Ja pały :cool1:

Ja okupowałem Gara przy wyjściu :kox: :kox:

PS.

Od przyjazdy z Bukowiny opierd* już dwa słoiki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a wyślesz mi trochę tego smalcu,k**wa dobry był... :cool1:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:20_________________________________________________

Zobaczcie, jedną ręką niby się zakazuje, aleeee....

Bartek,ale on sobie zakazywał,jak cole polewał-..."nie nie nie Adaś-będziesz po tym rzygał..." :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Dopisany: 30 Marzec 2011, 23:32_________________________________________________

Się doj**aliście do Siemiana :kox:

Luźny bolo z niego :decayed:

Ja tam go polubiłem :decayed:

no no Ciebie chyba pamiętam. Wydaje mi się że siedziałem w jakimś pokoju gdzie Ty też byłeś. :decayed: :decayed: :naughty:

Ale gdzie dokładnie, kiedy, i czy to prawda to nie wiem :decayed: :decayed: :naughty:

Nie pamiętasz bo nie dotrzymałeś tempa w DżamajkaRoomie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: [br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 08:23_________________________________________________

a wyślesz mi trochę tego smalcu,ku*** dobry był... :cool1:

Staryy, aleś my go żarli co?! :kox: :kox: :kox::decayed::polew:

Ps. Już nie mam, ale jak nie ma u Ciebie w Angli to Ci wyślę jakiś dobry stuff :D

Opublikowano

Staryy, aleś my go żarli co?!

po spotkaniu z członkami dżamejka sqad-ponownie odkryłem wartości smakowe tego smalczyku :kox: :kox: :kox:

i jeszcze raz koks :wink4:

Opublikowano
:lol1:
Opublikowano

po spotkaniu z członkami dżamejka sqad-ponownie odkryłem wartości smakowe tego smalczyku :kox: :kox: :kox:

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Opublikowano

po spotkaniu z członkami dżamejka sqad-ponownie odkryłem wartości smakowe tego smalczyku :kox: :kox: :kox:

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Ci sami :polew: :polew:

Opublikowano

po spotkaniu z członkami dżamejka sqad-ponownie odkryłem wartości smakowe tego smalczyku :kox: :kox: :kox:

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Ci sami :polew: :polew:

domyslam sie :decayed:

Opublikowano

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

Opublikowano

Panowie powrzucajcie w końcu fotki z BT :cool1:

Opublikowano

a kto był w dżamajka squad i dżamajka room-ie ?? :mysli:

Miron, Prezes, Chudi :decayed:

o ja pier**le :facepalm: , to dobrze ze mnie tam nie bylo :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.