Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[b6 awx] A4 BLUE + SCHWARZ PAKIET


A4_Dominik_WAW

Rekomendowane odpowiedzi

No, ladny efekt, prawie jak bi-xenon :) mogles od razu zarowki zmienic z pomaranczowych na biale.

A kto Ci tak ladnie relingi przelozyl... ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik. sprzedasz mi te szablony do Klimatronika?

Miałem mieć większą ilości szablonów bo kolega z forum obiecał zrobienie mi takich szablonów ale nie doszło to do skutku, po miesiącu czekania zamówiłem również na forum od kolegi zulooo. Na darmo straciłem czas na skanowanie klimatroników, przełączników itp :disgust:[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 12:07_________________________________________________

Nie, ja mam niebieskie wnętrze :)

Kolejne zregenerowane rzeczy - to dla kolegi z forum ale efekt tak mnie przekonał że będę i u siebie robił :good:

DSCF0020_hxxaqar.JPG

To kiedy mam do Ciebie z tą flaszką wpaść i z elementami do regeneracji ?:naughty:

Heh powiem Ci że jeżeli oczyścisz ze starej farby to z samym przyklejaniem i malowaniem nie ma żadnego problemu :) można działać.[br]Dopisany: 31 Marzec 2011, 12:09_________________________________________________

No, ladny efekt, prawie jak bi-xenon :) mogles od razu zarowki zmienic z pomaranczowych na biale.

A kto Ci tak ladnie relingi przelozyl... ? :decayed:

Heh dzięki, powiem Ci że jakbym wiedział ile z tym jest problemów to rozważyłbym realizacje tego moda. Bi-xenon ja nawet xenonu nie mam ;( A zaciekawiło mnie z tymi żarówkami bo efekt może być bardzo fajny możesz mi dać namiar na takie żarówki?

A co do relingów - to chcę podziękować 3 osobom bez których dalej miałbym ten obleśny chrom na dachu: Michałowi (Flyer) za relingi i pomoc, Tomkowi (Góral.tz) za pomoc, Piotrkowi (Skrzynia_23) za pomoc i pożyczenie lamp (moje wysychały po sklejaniu). Dzięki !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy zauwazyles, ale u mnie sa biale zarowki - w ogole nie ma pomaranczu w lampach... efekt super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz na zdjęciach u Ciebie zobaczyłem że nie masz żółtych kierunków. Masz racje efekt jest :good:

Co mi się od razu rzuciło w oczy to ciemne boczne kierunki u Ciebie (dają fajny efekt przy zachowaniu oryginalnego wyglądu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Git Dominik. Następny mod u mnie poza malowaniem dokładek uszczelnieniem Turbo :/ to właśnie Black Light :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Git Dominik. Następny mod u mnie poza malowaniem dokładek uszczelnieniem Turbo :/ to właśnie Black Light :)

Lepiej sie nad tym zastanow... taniej (kosztem tego co Cie czeka) bedzie chyba kupic klosze od bi-x.

Oni na zywo nieco dosadniej opowiadali o tym modzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Git Dominik. Następny mod u mnie poza malowaniem dokładek uszczelnieniem Turbo :/ to właśnie Black Light :)

Lepiej sie nad tym zastanow... taniej (kosztem tego co Cie czeka) bedzie chyba kupic klosze od bi-x.

Oni na zywo nieco dosadniej opowiadali o tym modzie :D

:polew: :polew: :polew: dokładnie

podjął bym się tego jeszcze raz tylko i wyłącznie w stanie głębokiej nieświadomości spowodowanej zbytnim stężeniem etanolu we krwi :kox::decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominik...mod z tymi lampkami pierwsza klasa :good:

PS. moze Ci podesle moje :polew:

Efekt też mi się podoba ale powiem Ci że wszystko to jest zasługą Tomka (Góral.tz) on ogarnął dwa najtrudniejsze etapy rozklejanie i sklejanie w których ja byłem PPP (przynieś, podaj, pozamiataj :polew:). Ja czyściłem i malowałem. Efekt na zdjęciach jest trochę średni i nie oddaje rzeczywistego stanu rzeczy. Teraz ten grill w chromie razi tylko w oczy i chyba pójdzie do całkowitego zdarcia powłoki chromu i oklejania folią czarny mat. Jeszcze zostały same żarówki w lampach ale tutaj nie wiem - nie mam koncepcji i rozeznania.

A możesz podesłać ale już rozklejone :D chociaż Ty to pewnie z malowaniem masz najmniejszy problem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerowałeś szkło ? czyściłeś czymś środek szkła ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polerowałeś szkło ? czyściłeś czymś środek szkła ?

Nie, szkło nie było polerowane, już sporo osób mówiło że jak na 2001 rok i 170 tys są w idealnym stanie. A środek wyczyściłem tylko papierem niepruszącym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Obejrzałeś wszystkie B6 na forum i wszędzie piszesz to samo ? :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Obejrzałeś wszystkie B6 na forum i wszędzie piszesz to samo ? :shocked:

Masz racje chyba ktoś tu chciał nabić postów ale nie wyszło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Obejrzałeś wszystkie B6 na forum i wszędzie piszesz to samo ? :shocked:

Masz racje chyba ktoś tu chciał nabić postów ale nie wyszło :)

Chciał pohandlować ae się nie udało bo postów mu z projektów nie zlicza :polew: :polew: :polew:

a u mnie nie napisał ;( ;( ;( :polew: :polew:

Dominik co tam nowego szykujesz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom fajna sztuka... coś takiego by mi pasowało :good:

Obejrzałeś wszystkie B6 na forum i wszędzie piszesz to samo ? :shocked:

Masz racje chyba ktoś tu chciał nabić postów ale nie wyszło :)

Chciał pohandlować ae się nie udało bo postów mu z projektów nie zlicza :polew: :polew: :polew:

a u mnie nie napisał ;( ;( ;( :polew: :polew:

Dominik co tam nowego szykujesz??

Widząc jego aktywność napisał by to samo i u Ciebie i setki innych forumowiczów widocznie A4 mu się bardzo podoba :)

Jutro jak umyje autko będą nowe fotki bo trochę zmian zaszło.

Teraz idzie trochę gratów do obszycia przez Pana Rage :) no i sami zobaczycie efekt zmian :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh Oni są niedoścignieni ani Grześka ani Bartka nikt z nas raczej nie dogoni :D konkurencją dla nich nie jesteśmy żadną, ja tam tylko mogę coś podpatrzeć od Nich :) a w tym tygodniu dostaje wzmacniacz i suba Bose zobaczymy jak to gra bo concert 3 sprawuje się super :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...