Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

haha! mysl kombinuj!

ej chlopy z kim ja sie w poznaniu umowilem? nie mam nawet tel, zeby sie zdzwonic, a z przykroscia musze oznajmic ze nie dojade... po spocie dolecialem do sulechoowa i tam zawinalem z przyczyn blizej niewyjasnionych... (lampy nie ustawione mam i sie ni jak jechac nie dalo ! :)

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

spocik SUPER

fotki jutro

Opublikowano

a mi też się podobało :) - szkoda że musiałem się wcześniej zwinąć :confused4: - jak było na kresce??? -Paweł jak się spisałeś ???

Opublikowano

150PS ze mna sie umawiales na spot w poznaniu :) Ja ogolnie i tak jade bo w poniedzialek mam zajecia na uczelni i musze jechac do poznania :tongue4: Ogolnie Pawel dawal rady 2.5 tdi zrobil ale 1.8T niech sam napisze jak bylo :tongue4: Oby tak dalej z frekfencja mam nadzieje ze juz nigdy nie spadnie ponizej dzisiejszego rezultatu :>

Opublikowano
  • Autor

okej wiec tak:

moje 1.9tdi + chip vs 2.5tdi = 2:0 dla mnie

moje 1.9tdi + chip vs 1.8T = 0:1 ( aszzz zrobil mnie o blotnik na mecie ..... do 90-100km/h jechalem pierwszy ale potem benzyniak mnie zaczal dochodzic i na mecie taki w sumie remis ze wskazaniem na niego )

no to chlopaki proponujcie kiedy nastepny zlot .... rzucajcie daty i propozycje

oraz wklejajcie fotki

A CI CO BYLI WCZORAJ NA ZLOCIE niech sie tu udzielaja ( zebysmy wiedzieli ze sa )

Opublikowano

czekamy na foty!!!! :decayed:

Opublikowano

dzieki Konian;) dobre foty!!:)

Opublikowano

Ta :) - to kiedy następny? - i już chyba od razu na MAKRO...- bo się nie pomieścimy... :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no wlasnie ... nastepny spot odrazu na Makro

akurat kazdy przyjedzie z rozgrzanym silniczkiem :gwizdanie:

Opublikowano

tylko teraz z karteczkami to mi ktos pomoze:D

Opublikowano

Ja sztuk1 tez dalem :polew: Jak bede tak w zielonej ze bede 3 dni przed spotem to sie pisze, bo rezultaty :good: W Poznaniu pochwalilem sie twoimi zaproszeniami Topor, i koledzy byli za wprowadzeniem tego pomyslu rowniez w Wielkopolsce :wink4:

Opublikowano

kurna:D a prawa autorskie pomyslu:D ;p

Opublikowano

oj Toporku Toporku :naughty::tongue4:

Opublikowano

oddam prawa pod warunkiem ze nastepnym razem do nas zawitacie Madasku;p

Opublikowano

oddam prawa pod warunkiem ze nastepnym razem do nas zawitacie Madasku;p

-i tak trzymaj - niech wielkie miasto odwiedzi w końcu nasz zaścianek :tongue4:

Opublikowano

Panowie gratuluje.. :notworthy::cool1:

Opublikowano

a widzicie dzisiaj nawet padł taki pomysł....żeby kolumną do Was wpaść albo Wy i MY na neutralnym gruncie :hi: co Wy na to ?? odwiedzajcie nasze forum tam będziemy poruszać na pewno ten temat.... :good:

Opublikowano

hmmm ja proponuje zeby ten temat poruszyc u nas... w naszym watku "mniej sie dzieje" :D a jesli chodzi o neutralny grunt:D to polowa drogi gdzie wypada?:D::D nie byłoby zle:) tak wiec ustalmy date i miejsce spotkania:D [br]Dopisany: 19 Październik 2008, 22:24_________________________________________________co Panowie powiedza na Wolsztyn?:>:D

Opublikowano

jak dla mnie może być zapytaj oficjalnie na naszym temacie spotu :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.