Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

cos Ty nigdy nie mozesz sie zalapac.

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jutro nie dam rady :confused4: szkoda ze w niedziele nie robicie spota to bym był na pewno

Opublikowano

Sobota 20 Na Parkingingu pod Carefur ( czy jak tam sie to pisze jeden h..) (tam pewnie bedzie troszke ciepelj niz na dworku. Kurna trzeba fure umyc chyba ze sie umawiamy na brudne autka hehehehe :tongue4:

Opublikowano

kutwa... - ja też nie dam rady :/ - będę dzwonił - powiecie co ustaliliście :naughty:

Opublikowano

No to spotkamy sie z tymi osobami co moga ( ja was jeszcze nigdy na oczy nie widzialem, wiec ja wyrazam chec na spotkanie ) :cool1:

Opublikowano

SPOT DZIŚ (1.11.2008 NIEDZIELA) O GODZINIE 20.00 POD MARKETEM CARREFUER :):notworthy: :notworthy: :good: :good:[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 09:05_________________________________________________

Sobota 20 Na Parkingingu pod Carefur ( czy jak tam sie to pisze jeden h..) (tam pewnie bedzie troszke ciepelj niz na dworku. Kurna trzeba fure umyc chyba ze sie umawiamy na brudne autka hehehehe :tongue4:

HEHE umyc furki ;p :)))[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 09:07_________________________________________________Aha i ja proponuje na tym parkingu jak się wjeżdza to od kartingów po lewej stronie tam pod samą scianą a od MC po prawej ;) chociaż dzisiaj powinno byc tam czysto bo święto :hi: :hi:

Opublikowano

chlopaki... zdania sa rozbierzne i ile glow tyle pomysłow. Jak na zielona Gore przystalo :hi: zawsze spotykalismy sie kolo carrefoura. to czy pod czy kolo kartingow to wasza sprawa;p tylko zeby ustalic dobre miejsce i zeby nikt si4 nie szukal;p

krotki: -masz numer dzwon: :kox: poza tym musisz obczaic 1BE :D

Opublikowano

Proponuje pod marketem bo będzie jaśniej i cieplej ;)

Opublikowano

no i tak robimy!! temat dzisiajszego zlotu zamkniety;)

d_avi_d : przewieziesz mnie swoim AJL-em;p :naughty:???

Opublikowano

Ja chyba nie dam rady :kwasny: - ale będę się starał :mysli:

Opublikowano

no i tak robimy!! temat dzisiajszego zlotu zamkniety;)

d_avi_d : przewieziesz mnie swoim AJL-em;p :naughty:???

HEHE jak będziesz grzeczny ;p

Opublikowano
:bicz:
Opublikowano

dozo na spocie!

Opublikowano

Narka ;) do zobaczenia o 20 na spocie ;))

Opublikowano

Ja zjechalem juz do ZG. Do zobaczenia o 20 :)

Opublikowano

podjechal bym na ten spocik ale nie mam ubezpieczonego auta ale najwazniejsze ze w piatek je odzyskałem i mam je w garazu !!!!

[br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 19:31_________________________________________________I jak na spocie ??

Opublikowano

co ustaliliście? - o której wyruszamy do Wolsztyna i gdzie przed wyjazdem się spotykamy?

Opublikowano

Co do tego z kad to slyszalem kilka wersji a co do godziny to pewnie jeszcze sie na forum dogadamy topor mowil tylko ze z miejscem jest jakis problem.

Opublikowano

najwazniejsze ze w piatek je odzyskałem i mam je w garazu !!!!

SUPER!!! To NAJWAŻNIEJSZE!

Nie udało mi się tym razem być na spociku :(. Uczestnicy jakoś się na razie tłumnie nie odzywają. Może spot jeszcze trwa? :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.