Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

malin niestety nie robi dynamicznych logów :kwasny:

  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 162,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No właśnie, chciałbym zrobić styczne i dynamiczne, czasami autko doprowadza mnie do rozpaczy ;/ raz ciągnie raz nie a chce zacząć od początku żeby nie babrać się nie potrzebnie i nie tracić kaski na marne. Postaram się za tydzień wpaść na spot i konkretnie pogadać, pozdro i dzięki

Opublikowano

srebrny srodek jest jakis bezpluciowy... jakbys malnal srodek na czarno to chyba byloby dobrze.

Opublikowano
  • Autor

wentyl :thumbdown:

Opublikowano

nowak dzieki stary,szukam dalej :hi: :hi: :hi:opinia fachowca mówi sama za siebie :oklaski: :oklaski: :oklaski:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:33_________________________________________________nowak najlepiej by mi pasowały mi BBS RR z rantem środek czarny ale nigdzie ich nie ma co ty na to wiesz o jakie chodzi :mysli: :mysli:

Opublikowano

wiesz co wentyl... u Ciebie fajnie pasowalyby kolka nowaka...

Opublikowano
  • Autor

wiem o jakie ci chodzi ... ale zawsze jak cos to mozesz kupic bbs le mans

http://allegro.pl/item537505396_bbs_le_mans_19_5x112_audi_vw_mercedes.html[br]Dopisany: 25 Styczeń 2009, 22:41_________________________________________________

wiesz co wentyl... u Ciebie fajnie pasowalyby kolka nowaka...

http://moto.allegro.pl/item537689851_felgi_audi_a8_stan_bdb_opony_225_35r19_okazja.html :gwizdanie:

Opublikowano

no no ja wiem te kółeczka nowaka są oki ,tylko nie wiem dlaczego wydaje mi sie że z rantem fela będzie lepsza auto będzie wyglądac bardziej masywnie no ale zobaczymy :hi::mysli: :mysli: :mysli:

Opublikowano

Hejka. Spocik fajny. Ale przechodzac do szczegółów- wsadziłem dzis brzeczyk w licznik i robi "PIP":D:D:D:D:D

Opublikowano

Już widzę radość w Twoich oczach :naughty:

Opublikowano

no coo... PIPY sa fajne:D

Opublikowano

Bez PIP świat byłby straszny;- :polew:)

Opublikowano

widzę że mnie jakieś PIPY ominęły

Opublikowano

bigkaban a jak Twoja przekladnia? :nabijasie:

Opublikowano

przekladnia przekladnia;p powiedz lepiej jak kluczyk:D :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Z przekładnia dzis pojechalem i mechanior stwierdzil, ze jest ok ale jak bardzo chce to moge wydac 300 zl i on ja naprawi:D a na powaznei stwierdzil, ze sa lekkie luzy ale to auto ma swoje i lata i kilometry.

PS jaki kluczyk??

Opublikowano

u mnie niestety to przekladnia... :/ nadrazsza czesc ukladu w sumie:/ jezeli ten luz mozna skoryowac to pol biedy...

Ten Twoj mechanik obejrzalby moja audike tez??

Opublikowano

jutro jeszcze bede nawiedzial kolesia, ktory tez takie cos robi... w celu sprawdzenia diagnozy. Dam znac co i jak.

Opublikowano

ok, jak cos to wal do mnie na Pw

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.