Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik Lubuski :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
12 minut temu, Arczi78 napisał:

Blisko.Krasickiego ?

Znajome bloki. Często u teściowej bywam :D

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 2,9 tys.
  • Wyświetleń 161,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

https://pl-pl.facebook.com/carspazielonagora/

Przyciemnianie szyb 50 zł za szybę boczną  

Tylna szyba 100 zł na lepsze foli 3M

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Coś się widzę dzieje, zobaczymy na kolejnym spocie jak bardzo?.

 

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Dzisiaj18 tej Lidl wojska polskiego ZG. Kulawy spot ale będzie ?

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

image.jpeg

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Siemka wszystkim , a jakiś spocik będzie na rozpoczęcie sezonu ? :D

Opublikowano

Kiepsko u mnie z weekendami,  ale coś może wymyślę. 

Opublikowano

Ja też chętnie bym podjechał na bajere do Zg jakby co 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Dam znać jak z chłopakami się zgadam .Ogólnie wygląda to tak że jest nas 6 osób co jest dobrym wynikiem a chętnych 2 x więcej tylko d9 dnia zlotu?

Opublikowano
4 minuty temu, Arczi78 napisał:

Dam znać jak z chłopakami się zgadam .Ogólnie wygląda to tak że jest nas 6 osób co jest dobrym wynikiem a chętnych 2 x więcej tylko d9 dnia zlotu?

Mi przeważnie praca wypada :D Trzeba chyba będzie zmienić miejsce spotkań na garaż na focusie, to wtedy zawsze będę mógł :nabijasie:

Opublikowano

Hehe zamkniesz ten garaż obok pacholkami w dzień spotu i będzie git ?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Po tym weekendzie już będę miał luźniej i więcej czasu.

Wkoncu koniec matur, a ciężko to było zgrać z 4-brygadowka ?

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

@wrclaguna Miałeś na myśli ŻARY 68-200? 

Jeżeli tak to bywam tu dwa razy w tygodniu (zazwyczaj we wtorki i środy).

Co potrzeba? 

 

 

Edytowane przez Animal

Opublikowano
5 godzin temu, Animal napisał:

@wrclaguna Miałeś na myśli ŻARY 68-200? 

Jeżeli tak to bywam tu dwa razy w tygodniu (zazwyczaj we wtorki i środy).

Co potrzeba? 

 

 

AUTO CZĘŚCI
Zwycięzców, 21c/24
68-200 Żary

Miałem tam maske do A3 8P do kupienia w kolor
Opublikowano

Tu tez jest ale juz dalej
 

MD Euro Parts
Osła, 90
59-706 Gromadka
 
AUDI-A3-8P-LIFT-MASKA-LZ9Y-ORYGINAL
ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 1099 zł - AUDI A3 8P LIFT MASKA LZ9Y ORYGINAL (9194007310). Allegro.pl - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!

 
Opublikowano

@wrclaguna dziwna sprawa bo żadnego "szrotu" na Zwycięzców nie ma. Taki adres ktoś Ci podał? 

Jak mi się uda to do Osłej dzisiaj podjadę bo mam niemal pod drodze ;) Jak możesz to podeślij mi numer telefonu na PW - jak dotrę na miejsce i będę oglądał maskę to zadzwonię zdać Ci relacje. 

 

Opublikowano
3 godziny temu, Animal napisał:

@wrclaguna dziwna sprawa bo żadnego "szrotu" na Zwycięzców nie ma. Taki adres ktoś Ci podał? 

Jak mi się uda to do Osłej dzisiaj podjadę bo mam niemal pod drodze ;) Jak możesz to podeślij mi numer telefonu na PW - jak dotrę na miejsce i będę oglądał maskę to zadzwonię zdać Ci relacje. 

 

Takie mam info


785 105 105  :hi:

Opublikowano

Byłem wczoraj w Osłej obejrzeć tą maskę - nawet nie dzwoniłem bo moim zdaniem szkoda zachodu za taką cenę. Obleciałem ją szybko miernikiem. Wyniki od 160 do 220 czyli druga warstwa lakieru na całości. Lakierowane raczej dosyć dawno bo miała kilka sporych odprysków na przodzie. Miejscami słabo wypolerowana powierzchnia po lakierowaniu. Oczywiście miała sporo rys i obdarte ranty od stawiania na ziemi. 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.